Рада вже вдруге провалила голосування за програму Уряду 18 червня. Про це повідомляє Хрещатик.News

За оновлену програму проголосували 207 нардепів, не вистачило 19 голосів. Таким чином Уряд Шмигаля не отримав імунітету на рік, який означає, що Кабмін не можуть звільнити за цей час, доки вони працюють за узгодженою програмою.

Опозиція зазначила, що Кабмін Шмигаля не заслуговує на імунітет. Особливо турбувала нардепів присутність у Кабміні Арсена Авакова. А саму програму вони назвали схожою на твір (першу редакцію парламент взагалі назвав рефератом).

Проти голосували “Європейська солідарність”, “ОПЗЖ”, утримались – фракції “Батьківщина” і “Голос”.

Сам прем’єр зазначив, що оновлена програма – це, в першу чергу, антикризовий документ, відповідь на виклики, що постали перед країною. Їх Кабмін нарахував три: пандемія коронавірусу, економічна криза та агресія Росії.

“Парламент не підтримав програму діяльності Уряду. Але для нас це нічого не змінює. Ми продовжимо виконувати намічені завдання. Це і підтримка українського виробника, підтримка малого та середнього бізнесу, це підтримка енергетиків, фермерів та багато інших кроків, яких очікує суспільство. Я неодноразово казав, що наш Уряд не цікавить імунітет — нас цікавить добробут країни”, – зазначив у відповідь Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Кабмін подовжив карантин до кінця липня, проте не надто суворий. А головний санлікар Віктор Ляшко зазначив, що з 22 червня МОЗ планує ввести жорсткий карантин. Якщо україніці й надалі будуть себе погано вести і не носити маски.

Долучайтесь до нашого телеграм-каналу – читайте актуальні новини Києва!

Читайте також:

Справа Стерненка: побиття активіста прокоментував Шмигаль

Знову всіх посадять під замок: Шмигаль обіцяє повернути суворий карантин

Кабмін планує посилити штрафи за відсутність маски у транспорті

Популярні новини зараз

Позавчора у небі над Київщиною спостерігали рідкісне явище — сріблясті хмари

На Оболоні з вікна багатоквартирного будинку випала 1-річна дитина

У Київській області вкрали скульптуру "хлопчика-пішохода"

Наскільки сильне падіння рейтингів Кличка після аварії з метро? — соціологи опублікували рейтинги

Показати ще