Безкоштовна ІТ-освіта для дітей: в Києві відкрили шість філій Kyiv Smart City School

Підпишіться на Хрещатик News у Google News! Тільки актуальні новини Києва!

ІТ-освітою зацікавлені тисячі дітей – цифрові технології наразі є невід’ємною частиною сучасного життя.

Громадська організація «Київ Смарт Сіті Хаб» і директори шести київських шкіл підписали меморандум про співпрацю задля популяризації якісної та безкоштовної ІТ-освіти для дітей. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу КМДА.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Завдяки проєкту Kyiv Smart City відкриє нові освітні філії, які приєднаються до вже діючого з 2018 року проєкту на базі комунальних шкіл у різних районах Києва.

Реалізаціє проєкту буде здійснюватись завдяки найактивнішім керівникам навчальних закладів та вчителів інформатики столиці.
Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров розповів, що ІТ-освітою зацікавлені 18 тисяч дітей, учнів шкіл міста, тому що цифрові технології наразі є невід’ємною частиною сучасного життя.

«Відтепер ІТ-освітою охоплено 18 тисяч учнів столичних шкіл. Інновації та цифрові технології давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Кожен киянин щодня використовує міські е-сервіси. І діти – не виняток. Тому саме школа має відповідати вимогам сучасного суспільства і навчати дітей ефективно використовувати та самим створювати інструменти розумного міста. Із цією метою ми і розширюємо мережу філій Kyiv Smart City School», – наголосив Юрій Назаров.

Місія проєкту Kyiv Smart City School – навчити дітей основам кодування та робототехніки, розказати їм про світові тренди у розбудові розумних міст і новітні українські проекти, що допомагають робити життя максимально комфортним, безпечним та екологічним. У такий спосіб київські фахівці виховують нову генерацію громадян, які вже в юному віці отримують знання і навички, високо затребувані на ринку праці у найпрогресивніших країнах світу, а також заохочують вивчати технічні дисципліни.

Завдяки освітнім філіям Kyiv Smart City School упродовж 2019-2020 років учні проходять безкоштовне навчання за такими напрямами:

• Scratch – візуальна мова програмування;
• Java – програмування для дітей;
• WEB-програмування та HTML для підлітків;
• Інтерактивний модульний курс «Smart city»;
• YouTube-блогерство та Instagram-фото від Цитрус Академії;
• Курси з профорієнтації від компанії ChoiZY;
• Курси підготовки до змагань FIRST Tech Challenge.

«Відкриття шести нових філій Kyiv Smart City School допоможе школярам у різних районах Києва вдосконалюватися у технічних дисциплінах. Цього року ще більше учнів навчаться програмувати, отримають нові знання з робототехніки та вивчать основи IT-спеціалізації. Наша мета – виховувати громадян, які вільно користуються технологіями та завдяки електронним сервісам знають, як покращувати своє місто вже сьогодні. Також ми оголосили 2020 рік – роком екології. Завдяки проекту з нашими друзями Mozgi Ideas ми навчатимемо дітей відповідальному споживанню, а також розвитку зелених зон міста», – прокоментувала координатор ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко.

Крім того , у рамках заходу команда Kyiv Smart City разом із MOZGI Ideas презентувала спільну екологічну ініціативу для юнацтва. Відтепер освітні осередки Kyiv Smart City School стануть своєрідними Recycle Schools, де будуть встановлені баки для сортування сміття, а також налагоджена логістика з вивозу відходів. Мета проекту – повністю змінити культуру споживання і поводження з відходами. Для учнів проводитимуть інтерактивні уроки з екології та різні цікаві заходи. Проект сприятиме вихованню екологічної свідомості школярів, навчить їх правильно сортувати сміття та жити, споживаючи відповідально. Головним партнером ініціативи виступила компанія «ЕКО-СТОК».

Нагадаємо, Шкільний флешмоб від Kyiv Smart City: 1 000 000 дерев за добу

Читайте також:

Евакуйовану автівку можна повернути за допомогою Kyiv Smart City

Kyiv Smart City інформуватиме про перекриття доріг та зміни маршрутів транспорту

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі
У Солом’янському районі спалахнула пожежа

Увечері у вівторок на вулиці Амосова у Солом’янському районі Києва спалахнула пожежа в будівлі складу, яка не використовувалася за призначенням.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє «24 канал». Вже о 18 годині 20 хвилин пожежу вдалося погасити, для чого довелося використовувати 36 осіб і вісім…

На вулиці Києва виїхав поліцейський велопатруль

У вівторок поліцейські почали патрулювати київські вулиці також і на велосипедах.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє портал Vgorode. Велополіцейські мають такі ж повноваження, як патрульні, які пересуваються на мотоциклах і автомобілях. Патрулювати вони будуть в основному багатолюдні та важкодоступні місця. Деякі кияни вже висловили…

Пасажиру стало погано на станції київського метро

У вівторок на станції київського метрополітену «Почайна» пасажир раптово втратив свідомість.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє «Голос». Це чоловік середнього віку. За словами очевидців, перед цим він скаржився, що кінцівки відмовляються його слухатися, і він відчуває себе дуже втомленим. Інші пасажири та співробітники метрополітену…

Київських підприємців викрили в недоплати податків на десять мільйонів гривень

Податкова поліція викрила ряд київських підприємств в ухиленні від сплати податків на суму понад десяти мільйонів гривень.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє 368.media. За даними відомства, для цього, зокрема, використовувалися фізичні особи-підприємці. Також в схемах брали участь торгові мережі. Були вилучені товари вартістю близько…