Громадська організація «Київ Смарт Сіті Хаб» і директори шести київських шкіл підписали меморандум про співпрацю задля популяризації якісної та безкоштовної ІТ-освіти для дітей. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу КМДА.

Завдяки проєкту Kyiv Smart City відкриє нові освітні філії, які приєднаються до вже діючого з 2018 року проєкту на базі комунальних шкіл у різних районах Києва.

Реалізаціє проєкту буде здійснюватись завдяки найактивнішім керівникам навчальних закладів та вчителів інформатики столиці.
Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров розповів, що ІТ-освітою зацікавлені 18 тисяч дітей, учнів шкіл міста, тому що цифрові технології наразі є невід’ємною частиною сучасного життя.

«Відтепер ІТ-освітою охоплено 18 тисяч учнів столичних шкіл. Інновації та цифрові технології давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Кожен киянин щодня використовує міські е-сервіси. І діти – не виняток. Тому саме школа має відповідати вимогам сучасного суспільства і навчати дітей ефективно використовувати та самим створювати інструменти розумного міста. Із цією метою ми і розширюємо мережу філій Kyiv Smart City School», – наголосив Юрій Назаров.

Місія проєкту Kyiv Smart City School – навчити дітей основам кодування та робототехніки, розказати їм про світові тренди у розбудові розумних міст і новітні українські проекти, що допомагають робити життя максимально комфортним, безпечним та екологічним. У такий спосіб київські фахівці виховують нову генерацію громадян, які вже в юному віці отримують знання і навички, високо затребувані на ринку праці у найпрогресивніших країнах світу, а також заохочують вивчати технічні дисципліни.

Завдяки освітнім філіям Kyiv Smart City School упродовж 2019-2020 років учні проходять безкоштовне навчання за такими напрямами:

• Scratch – візуальна мова програмування;
• Java – програмування для дітей;
• WEB-програмування та HTML для підлітків;
• Інтерактивний модульний курс «Smart city»;
• YouTube-блогерство та Instagram-фото від Цитрус Академії;
• Курси з профорієнтації від компанії ChoiZY;
• Курси підготовки до змагань FIRST Tech Challenge.

«Відкриття шести нових філій Kyiv Smart City School допоможе школярам у різних районах Києва вдосконалюватися у технічних дисциплінах. Цього року ще більше учнів навчаться програмувати, отримають нові знання з робототехніки та вивчать основи IT-спеціалізації. Наша мета – виховувати громадян, які вільно користуються технологіями та завдяки електронним сервісам знають, як покращувати своє місто вже сьогодні. Також ми оголосили 2020 рік – роком екології. Завдяки проекту з нашими друзями Mozgi Ideas ми навчатимемо дітей відповідальному споживанню, а також розвитку зелених зон міста», – прокоментувала координатор ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко.

Крім того , у рамках заходу команда Kyiv Smart City разом із MOZGI Ideas презентувала спільну екологічну ініціативу для юнацтва. Відтепер освітні осередки Kyiv Smart City School стануть своєрідними Recycle Schools, де будуть встановлені баки для сортування сміття, а також налагоджена логістика з вивозу відходів. Мета проекту – повністю змінити культуру споживання і поводження з відходами. Для учнів проводитимуть інтерактивні уроки з екології та різні цікаві заходи. Проект сприятиме вихованню екологічної свідомості школярів, навчить їх правильно сортувати сміття та жити, споживаючи відповідально. Головним партнером ініціативи виступила компанія «ЕКО-СТОК».

Нагадаємо, Шкільний флешмоб від Kyiv Smart City: 1 000 000 дерев за добу

Читайте також:

Евакуйовану автівку можна повернути за допомогою Kyiv Smart City

Kyiv Smart City інформуватиме про перекриття доріг та зміни маршрутів транспорту

Популярні новини зараз

У столиці після резонансного вбивства підлітка на Подолі, посилять патрулі разом з ТЦК

16-річного Максима, що загинув на станції фунікулера через конфлікт з працівником УДО, поховали на Берковецькому кладовищі

Вбитий у київському фунікулері хлопець був учнем 10-го класу та займався футболом

Вбивство у фунікулері Києва — стало відомо, де працював нападник

Показати ще