В столиці за кошти інвестора хочуть облаштувати атракціон канатної переправи від Арки Дружби народів до Труханового острова. Проведення відповідного інвестиційного конкурсу передбачено розпорядженням КМДА № 864, інформує сайт Хрещатик.news.

«Як повідомили в Департаменті економіки та інвестицій, замовником реалізації проєкту визначено комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва «Плесо». На КП «Київське інвестиційне агентство» покладено розробку орієнтовних техніко-економічних показників та можливих передпроєктних пропозицій за об’єктом облаштування», – зазначили в пресслужбі КМДА.

• Довжина канатної переправи становитиме 530 м.

• Канатка з’єднає правий берег Дніпра із Трухановим островом.

• Початок маршруту передбачається біля Арки дружби народів.

Зазначається, що проєкт канатної переправи є елементом рекреаційної інфраструктури та не передбачає будівельних чи інших робіт, що можуть призвести до руйнування, знищення або пошкодження об’єктів культурної спадщини міста.

Також повідомляється, що облаштування канатної переправи буде здійснено із встановленням збірно-розбірних конструкцій без облаштування фундаменту.

«Таким чином, реалізація проєкту відбуватиметься з дотриманням вимог чинного законодавства. Зокрема, Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Закону України «Про охорону культурної спадщини», – додали в пресслужбі КМДА.

Нагадаємо, в Деснянському районі побудують спорткомплекс із льодовою ареною

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

У Біличанському лісі охоронятимуть сон-траву, заради неї побудують Квіткову гірку (відео)

На території заводу Арсенал облаштують футбольне поле та побудують академію

Популярні новини зараз

В одному з регіонів Київщини ігри підлітків на залізниці ледь не закінчились трагедію

На фронті, рятуючи інших, загинув 21-річний бойовий медик Олександр "Кузьма" Кучерявенко

Вбитий у київському фунікулері хлопець був учнем 10-го класу та займався футболом

Жінка в одному з підвалів Києва відшукала змію у відрі, однак рятувальники, що приїхали на місце дуже здивувались знахідці

Показати ще