У столиці 17 серпня о 9:00 стартує електронне голосування за проєкти Громадського бюджету-5, передає сайт Хрещатик.news із посиланням на повідомлення КМДА.

Закінчиться  голосування у Міжнародний день демократії – 15 вересня. Проголосувати за проєкти ГБ можна на сайті: https://gb.kyivcity.gov.ua/. Необхідно натиснути «Переглянути проєкти» та обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку до 5 проєктів, які ви хочете підтримати.

Кошторис Громадського бюджету-5 складає 170 млн грн. Ці кошти міська влада виділяє для розвитку місцевого самоврядування, демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи ГБ як інструмент розвитку взаємодії влади з громадськістю.

На ГБ-5 рекордні понад 840 команд подали у різних сферах розвитку міста понад 1700 проектів на загальну суму майже 1 млрд гривень.

До голосування допущено більше 1400 проєктів Громадського бюджету-5 на суму понад 715 млн грн.

Найбільше – у тематиці «Освіта, громадянське суспільство», 722 проєкти, а також «Молодь, спорт» – 200 проєктів. Також кияни можуть обрати проєкти для голосування у категоріях: «ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)» – 161 проєкт, «Культура, туризм» – 66, «Здоров’я» – 50, «Соціальний захист, інклюзія» – 44 проєкти, «Дороги, транспорт» – 32,  «Екологія» – 30, «Експериментальні (інноваційні, міжтематичні)» – 26в «Інформаційні технології (ІТ)» – 22.

Найбільше на голосування пройшло проєктів Дарницького району – 209.

Також у лідерах за активністю – Шевченківський район, у якому пройшли на голосування 193 проєкти. В Оболонському районі – 182 проєкти.

Загальноміських проєктів на голосуванні – 168.

Нагадаємо, що завдяки громадському бюджету оновлюється спортивна інфраструктура столиці. Також на  Солом’янці обіцяли облаштувати новий спортмайданчик в рамках Громадського бюджету

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Київпастранс запустив онлайн-карту громадського транспорту

Популярні новини зараз

Аеропорт "Київ" знаходиться у абсолютно непридатному, з точки зору військових, для використання стані - Голова Ради директорів

Міст-хвиля, що будується на Оболоні майже готовий — тепер його іменують "по-новому" та готові відкрити

У Києві люди вийшли на акцію "Free Azov" на підтримку військовополонених

Вбивство у фунікулері Києва — стало відомо, де працював нападник

Показати ще

 У громадський бюджет Києва подали 1752 проєкти