Сьогодні, 26 лютого 2020 року, під будівлею Кабінету Міністрів України зібрались протестувальники з різними вимогами.

Представники українського православного братства святого Архістратига Божого Михаїла з іконами, молитвами та хрестами виступають проти абортів, ID-карт та діджиталізації.

На думку учасників акції, новітні технології є неприпустимими, адже біометричні паспорти є печаткою антихриста.

Вони також виступають проти абортів, впевнені, що за такі дії повинні відповідати і чоловіки, і жінки. “Країна без абортів – сильна країна” – скандують представники православного братства.

Також під Кабміном проходить акція протесту медичних працівників, які виступають проти ліквідації та закриття санаторіїв та лікарень, з метою оптимізації та перетворення комунальних некомерційних підприємств.

Активісти зранку зібрались на Майдані Незалежності, а потім рушили до будівлі Кабінету Міністрів України.

Одна з медпрацівниць розповіла порталу “Країна”, що працює в дитячому санаторії і приїхала в столицю з Шостки.

“Ми хочемо захистити права наших дітей. Наш санаторій – рятувальний круг для дітей, у яких батьки хворі на туберкульоз. Вони у нас живуть, ми їх взуваємо-одягаємо, даємо освіту. Їм нікуди більше подітися. А нам сказали, що фінансування припиняється, і що буде з дітьми тепер неясно. Ось ми і приїхали відстоювати їх права”, – сказала медпрацівниця.

Другий лікар повідомив про те, що в результаті так званої оптимізації можуть закрити протитуберкульозні диспансери, а обслуговування хворих перекласти на плечі сімейних лікарів.

 

Нагадаємо, В центрі поліція, Нацгвардія, ДСНС та кінологи: біля ВР одразу 4 акції протесту

Читайте також:

Популярні новини зараз

Кличко проявив зневагу до киян, проігнорувавши петицію про звільнення через свято на День жалоби — депутат

Затримано чоловіка, який стріляв по автівці волонтерки та ветеранки "Айдару" на Виноградарі — поліція

Мера Кличка очікує імпічмент

У Бучанському районі будуватимуть укриття для ліцею на понад 600 учнів за ₴28,5 млн

Показати ще

Помітингували та розійшлись: чому перекривали Одеську трасу (відео)

Під Кабінетом міністрів мітингують атомники