Порятунок від банкрутства: аеропорт Київ скорочує половину співробітників

Керівництво Міжнародного аеропорту Київ змушене піти на такий крок, аби врятувати підприємство від банкрутства.

Через кризу, спричинену пандемією коронавірусу та падінню авіаперевезень, що привело до зниження пасажиропотоку, Міжнародний аеропорт Київ розпочинає поетапне скорочення своїх співробітників. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу аеропорту.

В пресслужбі нагадали, що керівництво аеропорту постійно зверталось про допомогу до влади України та Києва, але «належної і своєчасної реакції так і немає»:

«Накопичення проблем супроводжувалося і відсутністю будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства», – зазначили в пресслужбі.

Зазначається, що аеропорту (ТОВ «МАСТЕР-АВІА») працює близько 2 тисяч співробітників, у суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, ще 8 тисяч співробітників.

«Аеропорт «Київ» – це другий за пасажиропотоком аеропорт України, це майже 3 млн. пасажирів і 30 тисяч рейсів в рік. Це другий, за кількістю відрахувань до бюджету Києва, платник податків серед комунальних підприємств міста. Це улюблена робота для тисяч людей, візитівка і гордість столиці», – написали в компанії.

Та додали, що банкрутство аеропорту матиме катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, авіаційної галузі України, економіки і ринку праці в цілому.

Як наголосив генеральний директор компанії «МАСТЕР-АВІА» Олег Левченко на зборах колективу аеропорту,  повернення до докарантинного рівня можна очікувати лише за кілька років.

«Ми прогнозуємо повільне відновлення попиту на авіаперельоти і очікуємо повернення до докарантинного рівня лише за кілька років. Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити. На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, в тому числі висококваліфікованих фахівців галузі. Аеропорт «Київ» об’єднує тисячі фахівців, які розвивають авіацію, на їх професійну підготовку витрачається не лише багато часу, але і значні кошти. Із сумом доведеться прощатися з кожним з них, адже у нас сформувалася відмінна команда», – сказав Олег Левченко.

Зазначається, що наразі кожен підрозділ аеропорту «Київ» вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства.

Нагадаємо, аеропорт Київ на межі краху

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Не може бути законсервованим: аеропорт Жуляни звернувся про допомогу

Аеропорт Сікорського показав виліт першого післякарантинного чартеру (фото)

Коментуйте:
Новини по темі