Уселі Гореничі Бучанського району Київської області виставили на продаж триповерховий "замок", який раніше належав генпрокурору-втікачу Віктору Пшонці. Маєток, який був розграбований і тривалий час знаходився у жалюгідному стані, привели до ладу і повернули йому відблиск колишньої "розкоші". Про це розповідає Телеграф.

Оголошення про продаж будинку Пшонки з’явилося на профільному сайті. Вартість цієї "елітної" нерухомості складає 460 тисяч доларів (понад 18,2 млн гривень за нинішнім курсом). У величезному особняку знову можна побачити циганщину і кричущий несмак — приміщення "обросли" мармуром, оксамитом, килимами, важкими люстрами, незрозумілими картинами і ліпниною. Маєток, який раніше належав Пшонці, постаралися обставити в його стилі, який у народі отримав назву "пшонка-стайл".

Зазначається, що триповерховий будинок має площу 511 квадратних метрів. На території садиби є гостьовий будиночок і будиночок для охорони, вихід до власного озера, невеличкий басейн, альтанка, зона барбекю та сад. Над озелененням працював ландшафтний дизайнер. Принаймні, так стверджують ріелтори. В оголошенні наголошується, що ремонт у будинку виконаний з якісних дорогих матеріалів, а меблювання відрізняється "неймовірною красою". Меблі та предмети інтер’єру тут виробництва елітних італійських брендів – Treci Cecchini, Lucy, Corsini.

Фото 1 из 29.
Фото 2 из 29.
Фото 3 из 29.
Фото 4 из 29.
Фото 5 из 29.
Фото 6 из 29.
Фото 7 из 29.
Фото 8 из 29.
Фото 9 из 29.
Фото 10 из 29.
Фото 11 из 29.
Фото 12 из 29.
Фото 13 из 29.
Фото 14 из 29.
Фото 15 из 29.
Фото 16 из 29.
Фото 17 из 29.
Фото 18 из 29.
Фото 19 из 29.
Фото 20 из 29.
Фото 21 из 29.
Фото 22 из 29.
Фото 23 из 29.
Фото 24 из 29.
Фото 25 из 29.
Фото 26 из 29.
Фото 27 из 29.
Фото 28 из 29.
Фото 29 из 29.

Однак дивлячись на фото особняка складається враження, що тут ніколи не ступала нога дизайнера інтер’єрів, адже в кожній кімнаті можна помітити обтягнуті оксамитом меблі, свічники та люстри на ланцюгах, ліпнину, позолоту, килими, картини та величезну кількість безглуздих статуеток. Перший поверх поєднав у собі вітальню площею 110 метрів із "неповторним" каміном, кухню, басейн, сауну, допоміжні кімнати та санвузли. В оголошенні вказано, що на підлозі іспанська плитка і є підігрів. На жаль, розгледіти плитку під численними килимами вдається насилу. Другий поверх складається з трьох спальних кімнат, кабінету з терасою, вбиралень та санвузлів. Мансарда включає бібліотеку, дві кімнати, вбиральні, бойлерну, веранду і допоміжні приміщення. В оголошенні про продаж вказано, що сам будинок збудований з червоної цегли та оснащений усіма необхідними комунікаціями. Територія охороняється та підключена до сигналізації.

Деталі. Нагадаємо, що Віктор Пшонка був генеральним прокурором України за часів Віктора Януковича, який обіймав посаду глави держави з 2010 по 2014 рік. Після Революції Гідності він втік до Росії разом із сім’єю.

Фото 1 из 4.
Фото 2 из 4.
Фото 3 из 4.
Фото 4 из 4.

Наприкінці лютого 2014 року журналісти опублікували ексклюзивні фото маєтку екс-генпрокурора Пшонки. Тоді всіх вразив несмак в інтер’єрі особняка, який був буквально завалений яйцями Фаберже, сотнями статуеток, килимами, позолотою, ліпниною та картинами. Цікаво, що активістам вдалося знайти велику кількість портретів Пшонки та його дружини в різних образах — Цезаря, Наполеона, княгині Ольги та російської імператриці Катерини.

Раніше Хрещатик повідомляв: Суддю, якого "взяли" за хабар та відшукали портрет, як у екс-генпрокурора Пшонки, взяли під варту