Вчора в соцмережах розлетілось відео, близько 19-ї години, як жінка викидає тварину з вікна будинку. Це побачили волонтери "Kyiv Animal Rescue Group" та оперативно виїхали на місце.
Тоді ще не було відомо, що з твариною та який її стан.
Читайте також: На Київщині жінка скинула собаку із залізничного мосту — тварину врятували, поліція розпочала кримінальну справу
[embed]https://www.facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup/videos/1500952800536879/?__cft__
Раніше повідомлялось: На Київщині врятували собаку, який понад три дні сидів у басейні
Питання риторичне, на жаль, маємо надію що особа, яка вчинила цей злочин, буде покарана за законом або відправлена на лікування, якщо має психічні розлади.
Волонтери ж роблять все, щоб Пташка якнайшвидше видужала та знайшла нову сім'ю, де її будуть любити та ніколи не образять.
Поблизу історичного факультету Драгоманова встановили пам'ятник киргизькому письменнику, що має російські нагороди
Еко-прокурора з Києва, який "засвітив" майно в шоу "Супермама", не можуть звільнити
Начальник Печерського ТЦК не відповідатиме за безпідставне списання 24 офіцерів запасу, адже закінчився строк справи
Митрополит ПЦУ Епіфаній освятив хрести на куполах новозбудованого храму на Київщині
Kyiv Animal Rescue Group будуть вдячні будь-яку фіндопомогу в оплаті лікування та реабілітації, адже фінможливості команди на межі.
Також Хрещатик писав: Мешканцю Києва, який кинув собаку об асфальт, загрожує до 8 років тюрми