Ганна Новосад в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”, відповідаючи на запитання, чи влаштовує її зарплата на посаді міністра, відповіла, що наразі їй вистачає її заробітної плати, щоб нормально жити, але як для людини, яка має думати про майбутнє, про заощадження, цього не достатньо.

“Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить”, – розповіла міністр.

Новосад також зазначила, що зі своєї зарплати багато витрачає на поточні витрати, які потрібні на утримання офісу.

Міністр освіти зауважила, що наразі у неї немає сім’ї, а коли народиться дитина, то на 36 тисяч вона не зможе її утримувати. Крім того, Новосад не готова сприймати ситуацію, коли хтось буде її утримувати, вона повинна заробляти сама.

“Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати”, – заявила Новосад.

Нагадаємо, Гончарук виправдовує великі зарплати міністрів

Читайте також:

Мінфін відмовився підвищувати зарплати вчителям

Ганна Новосад заявила, що в Україні забагато вчителів

Освіта в Україні: чому Ганна Новосад планує закривати школи та скорочувати вчителів