В Україні 8 адміністративно-територіальних одиниць через значне поширення коронавірусу віднесено до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Серед них Городенківський та Косівський райони Івано-Франківської області, м. Самбір Львівської області, м. Біляївка Одеської області, м. Дубно, Костопільський та Рівненський райони Рівненської області, Кіцманський район Чернівецької області, передає сайт Хрещатик.news з посиланням на повідомлення МОЗ у Facebook.

Таке рішення прийнято Державною комісією з питань ТЕБ та НС на засіданні 13 серпня. На основі епідеміологічних даних станом на 12 серпня до переліку регіонів зі значним поширенням COVID-19 відносяться Київ, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області.

“Тобто, це ті області, у яких на всій території перевищено показник виявлення нових випадків захворювання – 40 на 100 тисяч населення за 14 днів. На території цих регіонів було визначено різні рівні небезпеки в залежності від епідемічної ситуації”, – уточнив міністр Максим Степанов.

Зокрема, у Львівській області через те, що 5 днів поспіль показник заповненості ліжок становив більше 50 %, був встановлений “помаранчевий рівень”.

Київ віднесено до жовтої категорії епідемічної небезпеки за показником захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, що МОЗ оновило перелік країн зеленої та червоної зон. Також уряд посилює контроль за дотриманням карантину.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також: 

Маски та антисептики для шкіл Рада вимагає закупити з коронавірусного фонду

Російську вакцину від коронавірусу розкритикували у МОЗ, США та Європі