Якщо в Голосіївському районі світло пропало і через 10 хвилин з’явилося знову, то частина Шевченківського, Печерського та Солом’янського району станом на 19:35 все ще знеструмлені.
У ТРЦ Ocean Plaza через відсутність світла людей евакуювали з будівлі.
Користувачі надсилають фото невідомого диму над ТЕЦ:
UPD:
Світла зараз немає в трьох районах Києва: в Печерському, Голосіївському та Солом’янському. Крім того, у деяких городян немає і води.
Все це пов’язано з пошкодженням обладнання на Київській теплоелектроцентралі №5, розташованої на вулиці Промисловій. Комунальники вже працюють на місці і намагаються виправити проблему. Також споживачів намагаються оперативно перепідключити до резервного обладнання. Орієнтовно це може зайняти близько трьох годин.
Є інформація, що світло згасло на станції метро “Дружби Народів” і “Печерська”. До того ж в кінотеатрі “Планета Кіно” в ТРЦ River Mall можуть скасувати деякі сеанси.
UPD:
Пошкодження обладнання на ТЕЦ-5 усунуто: споживачі підключені до електропостачання. Наразі районні аварійні служби перевіряють локальні підключення, щоб жоден будинок не залишився без послуги.
Нагадаємо, в Деснянському районі столиці знайшли снаряди часів Другої світової
Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!
Читайте також:
Мер Вишгорода Момот отримав підозру в розтраті 6,6 млн бюджетних коштів
На Троєщині почали зносити ТЦ “Сіріус”
Керівника апарату КМДА Загуменного відсторонено від посади на понад 1,5 місяці
Замість Шанхаю з МАФів біля метро на Академмістечку можуть побудувати гігантський ТРЦ - ЗМІ
Автомати, пістолети, кулемети, боєприпаси: у киян вилучили арсенал зброї (фото)