На Четвертій урочистій церемонії Національної кінопремії «Золота Дзиґа-2020» нагороди вручили у 22 номінаціях. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу Української Кіноакадемії.

Головний приз року в номінації «Найкращий фільм» отримала стрічка режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі».

Стрічка також отримала ще в три нагороди:

• «Відкриття року» – отримав режисер Антоніо Лукіч,

• «Найкраща жіноча роль» – отримала актриса Ірма Вітовська,

• «Найкращий сценарій» – отримали Антоніо Лукіч та Валерія Кальченко.

Почесну нагороду за внесок у розвиток українського кінематографа вручили видатній українській акторці театру та кіно Аді Роговцевій.

Перемога у номінації «Премія глядацьких симпатій» на Четвертій Національній кінопремії «Золота Дзиґа» дісталась фільму КРУТИ 1918, режисера Олексія Шапарєва.

Нагороди на Четвертій урочистій церемонії Національної кінопремії «Золота Дзиґа-2020»:

  1. Найкращий фільм: «Мої думки тихі»;
  2. Відкриття року: «Мої думки тихі»;
  3. Найкраща режисерська робота: «Додому/EVGE», Наріман Алієв;
  4. Найкраща жіноча роль: «Мої думки тихі», Ірма Вітовська;
  5. Найкраща жіноча роль другого плану: «Чорний ворон», Наталя Сумська;
  6. Найкраща чоловіча роль: «Додому/EVGE», Ахтем Сеітаблаєв;
  7. Найкраща чоловіча роль другого плану: «Вулкан», Віктор Жданов;
  8. Найкраща робота художника-постановника: «Захар Беркут», Владлен Одуденко;
  9. Найкращий сценарій: «Мої думки тихі», Антоніо Лукіч і Валерія Кальченко;
  10. Найкраща операторська робота: «Вулкан», Вадим Ільков;
  11. Найкраща музика: «Гуцулка Ксеня», Тимур Полянський і Dakh Daughters;
  12. Найкраща пісня: «Гуцулка Ксеня», «М-Русалка», Dakh Daughters;
  13. Найкращий монтаж: «Фокстер і Макс», Володимир Запрягалов і Тетяна Ходаковська;
  14. Найкращий грим: «Захар Беркут», Алла Леонова;
  15. Найкращий звук: «Вулкан», Борис Петер;
  16. Найкращий дизайн костюмів: «Захар Беркут», Антоніна Белінська;
  17. Найкращі візуальні ефекти: «Фостер і Макс», Артем Сушильников і Дмитро Овчаренко;
  18. Найкращий короткометражний анімаційний фільм: «Любов»;
  19. Найкращий короткометражний ігровий фільм: «У нашій синагозі»;
  20. Найкращий документальний фільм: «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»;
  21. Премія глядацьких симпатій «Крути 1918»;
  22. Відзнака «За внесок в розвиток українського кінематографу»: Ада Роговцева.

Нагадаємо, оголошено лауреатів премій Національної спілки театральних діячів 2019 року

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Київську пектораль вручили онлайн (відео)

Популярні новини зараз

У столиці відбудеться Фестиваль української писанки, планують встановити світовий рекорд з писанкарства — МКІП

Переяславський Хатіко — на Київщині живе пес, який щодня пробігає 70 км за рейсовим автобусом в пошуку рятівників

Став відомий рейтинг найсильніших та найслабших шкіл Києва за результатами НМТ 2023

Дві третини прав ТРЦ Ocean Plaza перейшли у власність держави

Показати ще

Квітуча подорож: виставка тюльпанів на Співочому полі 2020 онлайн