В Офісі Президента зазначили, що більшість паломників прибули на кордон України, довірившись чуткам про те, що український кордон з Білоруссю нібито відкритий. Про це повідомляє сайт Хрещатик.News.

В заяві йдеться про те, що влада Білорусі деякими своїми непродуманими заявами умисно чи неумисно підігріває ці чутки.

Українська влада вкотре наголосила, що через суттєве погіршення ситуації з поширенням COVID-19 на території України залишаються чинними суворі карантинні обмеження, тому масове святкування юдейського Нового року Рош га-Шана в Умані за участі тисяч паломників, неможливе.

«Закликаємо білоруську владу припинити створювати додаткову напругу на кордоні з нашою державою та не поширювати неправдиві обнадійливі заяви для паломників, які можуть створити у них відчуття, що кордон України все ж може бути відкритий для іноземців», – йдеться в повідомленні.

У пабліку PavlovskyNews також написали, посилаючись на власні джерела в ОП, що Зеленський не пустить паломників в Україну на святкування юдейського Нового року в Умані.

«Зеленський ні за яких умов не пустить в Україну хасидів, які застрягли на кордоні з Білоруссю

І справа навіть не в бажанні президента. Якщо паломників пропустять, то це поставить під сумнів рішення Кабміну як державного органу. Зеленський не може допустити, щоб під тиском групи людей змінювалися постанови уряду», – написали в пабліку.

Та додали, що паломникам-хасидам, які наразі застрягли на кордоні між Україною та Білоруссю будуть годувати кошерною їжею, направляти до них медиків, але в Україну не пустять.

В ДПСУ опублікували відео про ситуацію на кордоні.

Нагадаємо, на кордоні сотні хасидів попри заборони намагаються потрапити в Україну (фото, відео) 

Читайте також:

Кармічний молодик 17 вересня: що треба зробити, а чого – не можна

Популярні новини зараз

₴9,7 млрд — саме стільки було виділено урядом на захист Трипільської ТЕС

16-річного Максима, що загинув на станції фунікулера через конфлікт з працівником УДО, поховали на Берковецькому кладовищі

Вбитий у київському фунікулері хлопець був учнем 10-го класу та займався футболом

На Дарницькому мосту в Києві утворилася велика яма

Показати ще

Яка вона, сучасна жінка: в Києві проходить фестиваль сучасного  жіночого мистецтва (фото, відео)

Юрченко закрився в будинку та нікого не впускає: детективи НАБУ та САП не можуть вручити підозру депутату