Вибух на Позняках: будинок на Крушельницької спочатку укріплять, а потім демонтують

будинок на Позняках спочатку укріплять

Скоро будівлю мають очистити від залишків сміття, після чого розпочнеться процес укріплення

У Києві розпочались підготовчі роботи до процесу укріплення будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в якому 21 червня 2020 року стався вибух, передає Хрещатик.News із посиланням на повідомлення КМДА.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Представники Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, разом із рятувальниками КАРС «Київська служба порятунку» та ГУ ДСНС України у Києві, оглянули аварійний 6-й під’їзд за допомогою колінчастого підйомника.

За тиждень будівлю мають очистити від залишків сміття, після чого розпочнеться процес укріплення. Всередину утвореного провалу в будинку встановлять елементи кріплення для підтримки аварійних панелей.

В Управлінні з питань цивільного захисту говорять, що після того, як пошкоджений вибухом будинок буде укріплений, мешканці зможуть потрапити до будівлі аби винести особисті речі. Коли вони заберуть їх, почнеться процес демонтажу будинку.

Нагадаємо, що будинок на Позняках планують демонтувати за 14 мільйонів. Також відомо, що постраждалі від вибуху на Позняках вже отримали нове житло.

Читайте також:

Непрофесійні дії Київгазу: Геращенко оголосив основну версію вибуху на Позняках

Будинок на Позняках захищають від мародерів та обстежують експерти

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі