Борис Євгенович Патон – український науковець у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів, доктор технаук, Президент НАН України, перший нагороджений званням Герой України сьогодні, 27 листопада 2019 року, відмічає свій 101 день народження.

Борис Патон є автором і співавтором понад 720 винаходів (500 іноземних патентів), більше 1200 публікацій, в тому числі 20 наукових монографій.

Академік Борис Патон – почесний член ІЕЕЕ (Institute of Electrical and Electronics Engineers). Про це повідомляється на сайті НАН України.

У листопаді 2019 року на зборах ради директорів ІЕЕЕ було схвалено рішення по надання президенту Національної академії наук України академіку Борису Патону, особливо почесної нагороди – IEEE Honorary Membership Award.

Зазначається, що звання Honorary Member (Почесного члена) – це значна честь, адже таке звання IEEE присуджує саме за вагомий внесок у розвиток людства у визначених ІЕЕЕ технічних областях.

IEEE налічує більше ніж 400 000 членів з 160 країн світу, однак саме Honorary Members – не більше 50.

За словами колег Борис Євгенович не втрачає бадьорий дух та, керуючи Академією, може засиджуватись на роботі до пізнього вечора.

Сам вчений секретом свого довголіття вважає невпинну працю.

Нагадаємо, Фундуклей та Чоколов, Бунге та Терещенки: відбудеться презентація книги “Почесні громадяни Києва”

Читайте також:

Перша десятка: оприлюднено рейтинг найбагатших українців

Шевченко, Скрябін, Філарет та інші: показали фото виставки нового музею

 

Популярні новини зараз

ЦНАПи Київщини припинили оновлювати дані військовозобов’язаних

Доньки екс-міністра екології Злочевського придбали приміщення НДІ Вектор на Куренівці за ₴46 млн

У Києві тимчасово закривали три станції “зеленої” гілки метро — наразі все працює

Його фото облетіло весь світ — ЗМІ взяли інтерв'ю в лікаря з "Охматдиту", який в закривавленому одязі допомагав розбирати завали

Показати ще