Перед судом постане президент Національної академії аграрних наук України. Офіс Генерального прокурора направив до суду обвинувальний акт стосовно нього за фактом хабаря.

“Український репортер” розповідав про цю історію.

Офіс Генпрокурора повідомляє: “Розслідуванням встановлено, що президент НААН України, використовуючи своє службове становище, вимагав 4 мільйони гривень неправомірної вигоди за незвільнення керівника держпідприємства, яке входить до структури академії, та неперешкоджання проведенню господарської діяльності, повідомляє Офіс Генпрокурора.

Крім того, він одержав неправомірну вигоду – позашляховик – за сприяння у призначенні на посаду директора іншого держпідприємства зі структури НААН, а також неперешкоджання укладанню ним договорів про спільну діяльність з конкретними суб’єктами господарської діяльності. До того ж, за таку винагороду він мав включити заздалегідь визначену особу до списку претендентів на заміщення вакансій академіків і членів-кореспондентів НААН України та передати відповідні матеріали на розгляд Президії академії наук.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління Нацполіції України, за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України”.