Управлінням освіти Дніпровської РДА під час проведення закупівлі обладнання для забезпечення харчування у закладах освіти відбулось порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Порушення установлено Київською місцевою прокуратурою № 4 за результатами моніторингу електронної системи державних закупівель «Prozorro». Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

«Так, в порушення вимог законодавства, під час проведення тендеру Управлінням освіти були розглянуті пропозиції лише одного учасника, який і став переможцем, у той час як із пропозиціями другого учасника замовник навіть не ознайомився. При цьому, цінова пропозиція переможця за одиницю товару перевищувала ринкову майже в півтора рази.

У зв’язку з цим, місцева прокуратура скерувала запит до ДП «Prozorro», яке підтвердило, що документи другого учасника неможливо було відкрити за допомогою жодної програми, у зв’язку з чим замовник не міг їх розглянути», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що одночасно за ініціативи прокуратури Північний офіс Держаудитслужби провів моніторинг вказаної процедури закупівлі, виявив низку порушень, в тому числі невідповідність тендерної пропозиції переможця вимогам тендерної документації замовника, зобов’язав Управління освіти усунути виявлені порушення.

«За результатами своєчасного реагування місцевої прокуратури Управлінням освіти прийнято рішення про розірвання укладеного договору, чим попереджено незаконне вибуття коштів місцевого бюджету на суму 960 тис. грн.», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, Прокуратура завела справу на головного архітектора Києво-Святошинського району

Читайте також:

Скандал навколо метро на Виноградар: забудовник поклав бюджетні кошти на депозит

Посадовці-комунальники КМДА розікрали понад 20 млн міського бюджету