Про це з судової зали повідомляє Суспільне.

Підозрюваного у вбивстві підлітка на станції київського фунікулера, яке сталося 7 квітня, доставили із СІЗО до суду для обрання запобіжного заходу. Напередодні, 8 квітня, йому повідомили про підозру в умисному вбивстві.

Адвокат підозрюваного Костянтин Марченко на початку засідання просив оголосити перерву для ознайомлення з документами. Прокурор Ірина Осінська не заперечувала, але просить дотриматися розумних термінів.

Друге клопотання сторона захисту подала про проведення засідання в закритому режимі. Суд підтримав клопотання адвоката про проведення закритого засідання, але рішення про запобіжний захід оприлюднили відкрито.

Позиція батька і загалом сім'ї загиблого Максима Матерухіна стосовно запобіжного заходу для підозрюваного — це безальтернативне тримання під вартою.

Про це повідомив представник потерпілого Олександр Панченко.

"Дитина загинула не через те, що вона зробила щось погане, а через неправомірні дії. Ми так вважаємо, тому на сьогоднішній час відбувається досудове розслідування. Ми наполягаємо на тому, щоб підозрюваний знаходився під вартою"

Він зазначив, що, за словами свідків інциденту, підозрюваний був у стані алкогольного сп'яніння. Свідки також розповіли, що конфлікт стався, бо чоловікові щось не сподобалось в діях хлопців.

"Він почав, як правильно сказати, "нешанобливо" з ними спілкуватися. Хлопці спробували уникнути конфлікту. Підозрюваний пішов, але потім чомусь він щось згадав, повернувся. Найближчий до нього був покійний Максим. Він до нього почав звертатися, штовхати його, в результаті чого останній впав і отримав тілесні ушкодження, що призвели до смерті"

За його словами, це сталося на виході — на верхній станції фунікулера.

За підсумками засідання Печерський райсуд Києва постановив застосувати щодо працівника Управління держохорони запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 5 червня.

Раніше Хрещатик писав про те, що у справі про вбивство підлітка на станції фунікулеру, суд обирає запобіжний захід підозрюваному.

Популярні новини зараз

Раніше приходило 50-300 осіб, зараз понад 1500 — у столиці пройшла акція на підтримку військовополонених

Біля КМДА у центрі Хрещатика з'явився залізний "Трон переможця"

У столиці показали автоматизований магазин без людей

“Пробіг під каштанами” у Києві: бігли і немовлята, і старенькі

Показати ще