Під будівлею КМДА в столиці у суботу, 16 вересня, розпочався масштабний протест проти скандальних закупівель під час війни. Українці вимагають від влади припинити відмивати на тендерах. Натомість ці кошти просять витрачати на потреби Збройних Сил України.

Про це стало відомо із соцмереж. Небайдужі українці вийшли з плакатами до будівлі Київської міської державної адміністрації.

Зброю замість бруківки!", "Державні кошти і податки на ЗСУ!", "Соромно за тротуари", "В першу чергу - ЗСУ" - написано на плакатах.

На мітингу зібралося декілька десяток людей. Також на місці події присутні поліцейські.

Активісти на знак протесту облили двері КМДА червоною фарбою.

Популярні новини зараз

Масштабна індексація: пенсії та страхові виплати зростуть на 12,1%

Легендарна "качалка" в столичному Гідропарку. Історія та фото

Батьки поїхали на дачу, а діти лишились вдома і загинули від удару балістикою. Вони виявилися дітьми лікаря клініки КНУ

Садибу Терещенка у Києві перетворять у музей

Показати ще