Під будівлею КМДА в столиці у суботу, 16 вересня, розпочався масштабний протест проти скандальних закупівель під час війни. Українці вимагають від влади припинити відмивати на тендерах. Натомість ці кошти просять витрачати на потреби Збройних Сил України.

Про це стало відомо із соцмереж. Небайдужі українці вийшли з плакатами до будівлі Київської міської державної адміністрації.

Зброю замість бруківки!", "Державні кошти і податки на ЗСУ!", "Соромно за тротуари", "В першу чергу - ЗСУ" - написано на плакатах.

На мітингу зібралося декілька десяток людей. Також на місці події присутні поліцейські.

Активісти на знак протесту облили двері КМДА червоною фарбою.

Популярні новини зараз

Вічна пам'ять Героям: на Оболоні відкрили меморіальні дошки на честь двох полеглих захисників України

Від -4° до +8°: прогноз погоди на Київщині 2 березня — УГМЦ

Мовний фронт: Рада ухвалила нову стратегію зміцнення держави

У Києві захистили 5 історичних будинків — їх внесли до реєстру об'єктів культурної спадщини

Показати ще