Під будівлею КМДА в столиці у суботу, 16 вересня, розпочався масштабний протест проти скандальних закупівель під час війни. Українці вимагають від влади припинити відмивати на тендерах. Натомість ці кошти просять витрачати на потреби Збройних Сил України.

Про це стало відомо із соцмереж. Небайдужі українці вийшли з плакатами до будівлі Київської міської державної адміністрації.

Зброю замість бруківки!", "Державні кошти і податки на ЗСУ!", "Соромно за тротуари", "В першу чергу - ЗСУ" - написано на плакатах.

На мітингу зібралося декілька десяток людей. Також на місці події присутні поліцейські.

Активісти на знак протесту облили двері КМДА червоною фарбою.

Популярні новини зараз

Під ударом історія столиці: у Києві пошкоджено понад 240 пам’яток культурної спадщини

Досьє на Івана Рудяка: шлях від юриста та голови району до виконання бойових завдань на окупованих територіях

Трагедія в Бородянці: вогонь забрав життя 60-річного чоловіка через необережність

Екстрений режим у столиці: ДТЕК пояснив ситуацію зі світлом та причину відсутності графіків

Показати ще