«Лишається місяць до 1 вересня й Ірпінський ліцей №3 активними темпами готується до повернення учнів у стіни закладу!», — наголошує директор ліцею.

45 із 64 кабінетів у ліцеї готові приймати учнів та вчителів. В актовій залі вже встановлено нову сцену та пофарбовані стіни. Стіни дороблені вже й у спортивних залах, там залишається лише поклеїти спеціальне покриття.

«Роботи на даху також виконані в повному обсязі (за винятком монтажу деяких фасадних елементів). До речі, як мені стало відомо, гарантійні зобов’язання щодо експлуатації такого типу покрівлі дають 25 років!», — зазначає Станіслав Федоров.

Читайте також: Американо-мексиканський художник Роберто Маркес малює новий мурал в місті Ірпінь

Вуличні спортивні майданчики готові на 80%. Залишилося доробити файт-зону, майданчик для гри в петанк та покриття бігової доріжки. Також на подвір’ї зняли старий асфальт та почали вирівнювати поверхні.
Нагадаємо, ліцей №3 — найбільш постраждалий в Ірпеня навчальний заклад. За відбудову його будівлі взявся дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ. На реалізацію проєкту виділили 4,8 мільйони євро. Меблями та кухонним обладнанням Ірпінський ліцей забезпечить благодійний фонд «Жовто-Блакитні Крила», а прилеглу територію облаштовує ГО «Епіцентр дітям» спільно з компанією «Епіцентр».