У Київського метро, як і у кожної підземки, є свої таємниці, бо 59 років – це чималий час для народження власних легенд і історій.

5 фактів з життя Київського метрополітену

1. Перший поїзд підземки курсував від станції “Вокзальна” до  станції “Дніпро” і зупинявся лише на п’яти станціях (окрім кінцевих, це “Університет”, “Хрещатик” та “Арсенальна”). За вхід у підземелля столиці кияни сплачували 50 копійок, купуючи паперові квитки. Після грошової реформи квитки замінили 5-копійкові монети.

До речі, за довоєнним проєктом, який так і не втілили у життя, станція “Дніпро” мала виглядати зовсім не так, як нині. Амбітні архітектори пропонували зрити дніпровські схили і побудувати на них щось на кшталт стародавнього зіккурату з величним монументом Вождя народів.

Фото: музей історії Києва

2. Першим машиністом Київського метро став Іван Виноградов, який пропрацював у підземці 47 років. З них десять – в кабіні машиніста. «Крім пуску першого потяга у мене було чимало пам’ятних подій. Свого часу мені та машиністу Степану Дикому доручили випробування та обкатку мосту метро. Спочатку везли мішки з піском. Побоювались трохи, бо їдеш – під тобою вода, чуєш поскрипування, і віриш, і не віриш в інженерні рішення», – пригадував Іван Виноградов.

Фото: Київський метрополітен

 

3. У підземеллях Києва, як і у Лондонського метро, ховаються станції-привиди. Станції, які могли би бути, але так і не відкрилися: це “Герцена”, “Львівська брама” і “Теличка”.

“Львівську браму” не добудували через брак коштів на реконструкцію Львівської площі. Звідси немає виходів на поверхню. Місце “Львівської брами” на гілці – між “Лукьянівською” та “Золотими Воротами”.

На перегоні між станціями «Славутич» та «Видубичі» поїзд проминає платформи з колонами. Це недобудована «Теличка». Проєкт був заморожений через невелику кількість пасажирів:  Нижня Теличка – район індустріальний. Влада обіцяє фінансувати у підземку, якщо поблизу зведуть сучасний бізнес-центр.

Станція “Герцена” мала розташуватися між  “Лукьянівською” і “Дорогожичами”. Але метробудівці не вкладалися у зазначені терміни, станцію пропустили, плануючи відкрити згодом. Проте так і не спромоглися. І від станції “Герцена” залишилися лише проєктні світлини.

Станція “Герцена” (фото: Київський метрополітен)

 

4.  Червоний, синій, зелений… жовтий! У Київського метро – лише три гілки. А мала бути й четверта, жовта лінія, яка з’єднала б правий та лівий берег Дніпра, Дніпровський район та Подол. Цю гілку планували у 70-х роках, проте вона так і залишилася на папері, спочатку через бюрократичну тяганину, потім – через брак коштів.

Фото: Київський метрополітен/facebook

5. У 1960 році станції в метро оголошував жіночий голос. Але мешканцям столиці він не надто сподобався. Голос, який добре пам’ятають кияни середнього і старшого віку, належав актору Київського академічного театру ляльок Миколі Петренку, який озвучував повідомлення 25 років поспіль. В 2016 році актор пішов з життя, а в 2018-му озвучку замінили.

Нагадаємо, нині  будують метро на Виноградар (підземні фото).

Популярні новини зараз

Частково зруйнована дитлікарня "Охматдит" може відновити роботу за пів року — гендиректор

У контрабанді канабісу з Таїланду під виглядом чаю підозрюється мешканка Києва - прокуратура

У Чабанівській сільраді депутати саботували засідання — стало відомо чому

За останні місяці збудували більше, ніж за попередні 2 роки — антикорупціонер про будівництво укріплень на Київщині

Показати ще

Читайте також:

Місто мрії: Київ 1950-х років у пейзажах Олександра Хвостенка-Хвостова

Мінування станцій метро: на Майдані Незалежності вибухівки не знайшли

1 листопада відкриють другий вестибюль метро Святошин