Виїзне засідання фракції “Слуга народу” на Донбасі поблизу лінії розмежування, можливо, змінить точку зору народних депутатів щодо законопроектів, які потрібно ухвалювати, вважає народний депутат цієї фракції Олександр Качура, інформує Хрещатик.News із посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Треба щоб вони побачили, в яких умовах нині все там відбувається, щоб вони під обстрілами побували і побачили, в яких умовах проживає місцеве населення на лінії розмежування… на підконтрольній території України, на прифронтовій… І, можливо, у них точка зору зміниться на те, які законопроекти потрібно ухвалювати”, – заявив Олександр Качура.

“Я думаю, що основна мета цієї поїздки в тому, що окремі наші депутати, які розповідають, що ми будемо військовим шляхом захоплювати Донецьку та Луганську області, і те, що не потрібно зараз голосувати зміни до постанови про місцеві вибори,” – сказав нардеп.

В АТО/ООС за власні кошти

Качура зазначив, що засідання фракції проводитиметься поблизу лінії розмежування, і на поїздку не мають бути витрачені кошти з держбюджету.

“Ми можемо купити квитки на поїзд, автобус… зробити так, щоб на всій лінії розмежування розмістилися по 15-20 народних депутатів у частинах”, – додав Качура.

За його словами, планується, що в п’ятницю фракція виїде на Донбас, а в суботу вже повернеться, проте точну дату ще не визначено.

Нагадаємо, що якраз нещодавно З Києва на Донбас запустили додатковий поїзд

Читайте також:

Підполковник СБУ організував схему незаконного продажу валюти через лінію розмежування

Передавав секретну інформацію у цукерках: офіцера СБУ викрили на держзраді