Пошукова група з 5 рятувальників проводитиме обстеження акваторій ймовірного зникнення рибалок з повітря із залученням гелікоптера. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу ДСНС.

«1 березня о 17:45 на Київщині, до оперативно-диспетчерської служби Іванківського району надійшло повідомлення про те, що 28 лютого на Київському морі поблизу с. Страхолісся двоє осіб вийшли у море човном «Прогрес» в сторону бази «Нептун» Чернігівської області.

29 лютого о 03:47 один з рибалок вийшов на зв’язок, повідомивши за допомогою СМС, що допомога не потрібна. Після чого на зв’язок чоловіки не виходили», – йдеться в повідомленні.

Упродовж 1 березня проводились пошуки рибалок силами ДСНС, Нацполіції та цивільного населення (знайомих рибалок на двох власних човнах), проте результатів вони не дали.

Зазначається, що вранці 2 березня пошукові роботи було відновлено із залученням авіації ДСНС, а саме гелікоптера H-225 Super Puma з робочою пошуковою групою із 5 чоловік.

Пошукова група проводитиме обстеження акваторій ймовірного зникнення рибалок з повітря.

«Від ДСНС також залучено водолазно-рятувальне відділення 10-го Державного пожежно-рятувального загону м. Вишгород у кількості 5 осіб. У свою чергу, Іванківським районним відділом Нацполіції проводиться обстеження прибережної зони», – зазначили в пресслужбі ДСНС.

Нагадаємо, Молоді військові врятували людей при пожежі в Мінкульті

Читайте також:

На Київщині молодий чоловік врятував сім`ю з дітьми з палаючого будинку

Поки мама спала, поліцейський рятував малюка від падіння з 3-го поверху