Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем Конституції.

А також запустив флешмоб. Відповідне відеозвернення він розмістив у Facebook.

“Дорогі українці. Я вітаю нас усіх з Днем Конституції. Нещодавно на книжковому арсеналі журналісти мене запитали:” Як вважаєте, яку книгу повинен прочитати кожен українець? “. Відповідь була очевидна – це Конституція України. Я дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто на шашлики. Тому давайте всі собі пообіцяємо – знати нашу Конституцію, а головне дотримуватися її і поважати “, – сказав президент.

Глава держави запропонував усім українцям флешмоб – записати коротке відео, в якому учасник повинен розповісти про одну зі статей Конституції. Президент відразу почав з себе і зачитав третю статтю Конституції.

“Людина, її життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні самою високою соціальною цінністю”, – сказав він.

Зеленський також зазначив, що народні депутати можуть не брати участі у флешмобі і пояснив, чому.

“Ми і так прекрасно знаємо їх улюблену статтю – це стаття 80 про недоторканність. Жартую, приєднуйтесь всі”, – додав глава держави.

Президент наостанок розповів про плани створення книги Конституції для дітей.

28 червня Україна святкує День народження свого головного документу – Конституції. Припадає свято на п’ятницю, і так, як є загальнодержавним і єдиним, яке закріплене в самій Конституції, то відпочиватимуть українці аж три дні.