Заборгованість по зарплаті та звільнення Геруса: в Києві мітингують шахтарі (відео)

Сьогодні, 30 червня, в Києві пройшов Всеукраїнський протест шахтарів. Що вимагали українські гірники.

Сьогодні під стінами Офісу Президента України в центрі Києва відбувся мітинг шахтарів. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news.

Відео страйку розмістив у Facebook голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Біля Офісу президента розпочалася безстрокова акція протесту шахтарів «Мирноградвугілля», «Добропіллявугілля», «Селидіввугілля», «Первомайськвугілля», представників шахт Львівсько-Волинського басейну”, – написав Волинець у Facebook.

Він наголосив, що на Майдані шахтарі вимагають від влади реакції на наболілі питання.

Головні вимоги шахтарів – виплата заборгованості по зарплатам та звільнення голови енергетичного комітету Верховної Ради Андрія Геруса, дії якого призвели до штучного кризи в енергетиці.

Вимоги шахтарів:

• Погасити перед працівниками державних шахт зарплатної заборгованості.

• Розрахуватися із державними вугледобувними підприємствами за отримане вугілля – ДП «Львіввугілля»(353 млн грн), ДП «Первомайськвугілля»(177 млн грн), шахтами імені М.С. Сургая (94 млн грн), «Південодонбаська №1» (260 млн грн), «Краснолиманська».

• Звільнити від виконання обов’язків голову енергетичного комітету ВР Андрія Геруса, дії якого призвели до штучної кризи в енергетиці та притягнути його до кримінальної відповідальності за розвал енергетичної галузі України.

• Заборонити імпорт електроенергії та вугілля газових марок із країни агресора — Російської Федерації, Білорусі.

• Відновити роботу блоків теплових електростанцій, які були переоснащені з антрацитового вугілля на вугілля газової групи.

• Вивести шахти із простою, забезпечення їх стабільної роботи.

Переговорна група – делегація з-поміж шахтарів вугледобувних підприємств сходу та заходу країни зайшла до будівлі Офісу президента. На майдані перед будівлею шахтарі вимагають від влади реакції на наболілі питання. 🔺Погасити перед працівниками державних шахт зарплатної заборгованості.🔺 Розрахуватися із державними вугледобувними підприємствами за отримане вугілля – ДП «Львіввугілля»(353 млн грн), ДП «Первомайськвугілля»(177 млн грн), шахтами імені М.С. Сургая (94 млн грн), «Південодонбаська №1» (260 млн грн), «Краснолиманська».🔺Звільнити від виконання обов’язків голову енергетичного комітету ВР Андрія Геруса, дії якого призвели до штучної кризи в енергетиці та притягнути його до кримінальної відповідальності за розвал енергетичної галузі України.🔺Заборонити імпорт електроенергії та вугілля газових марок із країни агресора — Російської Федерації, Білорусі.🔺Відновити роботу блоків теплових електростанцій, які були переоснащені з антрацитового вугілля на вугілля газової групи.🔺Вивести шахти із простою, забезпечення їх стабільної роботи.Та інше.#ВсеукраїнськийПротестШахтарів2020

Geplaatst door Mykhailo Volynets op Dinsdag 30 juni 2020

https://www.facebook.com/100005418945629/videos/1369987989858486/

Нагадаємо, в Києві  мітингували шахтарі зі Львівської області через заборгованість по зарплатам (фото, відео)

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Стоп Закон про працю: в Києві проходить Всеукраїнська акція протесту профспілок (відео)

Чемодан, вокзал, Росія: під Кабміном протестують проти голови Міносвіти (фото, відео)

Коментуйте:
Новини по темі