Під час онлайн брифінгу 8 квітня мер Києва розповів якими саме заходами Київ підтримує малий та середній бізнес під час обмежувальних заходів. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news.

Так, столиця надала 50% знижки за оренду комунального майна.

«Місто, наскільки може, підтримує підприємців. Нещодавно Київрада ухвалила рішення про надання пільги – 50 відсотків знижки для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна. У разі неможливості використання об’єкта – так само на період обмежень – орендарів комунального майна звільнили від оплати за договорами оренди», – сказав Віталій Кличко.

Також підприємці мають отримати кредитну підтримку згідно з ухваленими парламентом так званими «антивірусними» законами.

Крім того, з 1 березня до 30 квітня фізичних осіб-підприємців звільнили від сплати єдиного соціального внеску.

«Столичні підприємці можуть скористатися послугою «часткового безробіття» на період дії обмежень. Для її отримання потрібно звернутися до Центрів зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску. Також вже почали діяти «кредитні канікули». На час обмежувальних заходів підприємців звільнили від кредитних виплат. Київрада виділила кошти на відновлення програми фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу. Тобто, інструменти підтримки є. Головне – скористатися ними», – додав мер столиці

Нагадаємо, 8 квітня мер Києва Віталій Кличко провів онлайн прес-брифінг   

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Кличко повідомив, коли в Києві заборонять пересуватись на приватному авто

Через карантин у безоплатній відпустці опинилось пів мільйона киян: Кличко