Lо Києва приїхали поети, автори віршів про любов і війну, щоб 16 жовтня презентувати мультимедійний соціально-поетичний проект «Там, де вдома». Розказати про те, як, отримавши травматичний досвід війни на Сході України, змогли трансформувати його в поетичну творчість. Про це повідомляє «Вечірній Київ».

Мета поетичного проекту спрямована на реабілітацію ветеранів АТО/ООС через самовираження і творчість.

Учасники заходів: Влад Сорд (позивний «Змій»), Юлія Ілюха, Наталія Маринчак, Марко Терен, Олександр Лисак (позивний «Шеврон»). Модерує Анастасія Федченко.

«Ось уже п’ять років тривають бойові дії на сході України. Серед нас є люди, які отримали травматичний досвід на цій війні, однак змогли сублімувати його в творчість. У соціально-поетичному проекті #ТамДеВдома беруть участь вісім сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим.

Наша мета — через самовираження в поезії воїнів, волонтерів, громадських активістів донести до суспільства важливість підтримки та реабілітації, зокрема творчої, людей, які пройшли війну. Проект має надихнути військових на вираження своїх емоцій у творчості, підвищити у суспільстві толерантність та взаєморозуміння, знизити рівень агресії.

#ТамДеВдома — це 112 віршів про любов та війну.

Проект реалізовано за підтримки Український культурний фонд”. Повідомляється на сторінці #ТамДеВдома у facebook.

Як повідомляв портал “Хрещатик.news”, Путін звинуватив Зеленського в неспроможності забеспечити розведення військ.

Читайте також:

Скільки відпочиватимуть українці у 2020 році

Розслідування Іловайської трагедії: Прокуратура вилучить документи з Офісу президента

 

 

Популярні новини зараз

Столичні морги та лікарні захопила "ритуальна мафія", що "впарює" труни за ₴0,5 млн

У Києві "утворився портал до пекла" - провалля повністю заблокувало рух дорогою на Солом'янці

День Києва 2024 - цікаві факти про столицю України та її рекорди

Вакарчук присвятив пісню кримським татарам

Показати ще