У мерії Харкова переконані, що російські окупанти навмисно обстрілюють теплоелектроцентралі, намагаючись зірвати опалювальний сезон. 7 серпня пошкоджень зазнала харківська ТЕЦ-3.

Підготовку до опалювального сезону прокоментував 8 серпня в ефірі національного телемарафону Харківський міський голова Ігор Терехов, пише MediaPort.

Він зазначив, що на ТЕЦ є серйозні ушкодження, і нині комунальники намагаються їх усунути.

Водночас, додав мер, Харків отримує тепло «з різних джерел» — яких саме, уточнювати не став. Також передбачається постачання вугілля та газу для ТЕЦ.

«Я впевнений, що ми пройдемо цей опалювальний сезон — нормально, стабільно. Так, з викликами та випробуваннями. Так, тяжко — бо ви бачите, що коять російські агресори, вони цілеспрямовано вбивають нам систему тепло-, газо- та електропостачання», — заявив він.

Голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов уточнив, що від обстрілу зазнала пошкоджень ТЕЦ-3.

«Ворог нещодавно пошкодив ТЕЦ-3 у місті Харкові. Це одне з великих підприємств, які забезпечують майже третину міста Харкова теплоносієм і, відповідно, гарячою водою», — сказав Синєгубов.

ОВА нині працює з містом і районами, щоб відновити критичну інфраструктуру. Планують звернутися до уряду по допомогу.

«Ми знову будемо звертатимемося до уряду, щоб максимально відновити критичну інфраструктуру і, власне кажучи, підготувати місто, підготувати область до зимового періоду», — каже голова обладміністрації.

У пресслужбі Харківської ОВА уточнили, що ТЕЦ-3 обстріляли 7 серпня, додає «Суспільне».

Вранці 28 липня російські окупанти обстріляли ТЕЦ та житловий масив під Харковом. Загинув поліцейський, який охороняв підприємство.