Верховна рада пішла на карантин через спалах COVID-19 серед народних депутатів. Парламентарії схвалили відповідний проект постанови №4171. За документ проголосував 281 депутат Ради, повідомляє Хрещатик.News із посиланням на сайт РБК-Україна.

Нагадаємо, що раніше сьогодні Голова Верховної ради Дмитро Разумков попередив, що парламент може піти на карантин через зростання числа депутатів, заражених COVID-19. За останні кілька днів захворіло до 10 осіб у сесійній залі та в Апараті Ради.

Про це повідомляв Хрещатик.News із посиланням на сайт РБК-Україна.

“Зараз відбулася нарада з представниками всіх депутатських фракцій і груп. У нас за вчора – позавчора захворіло велика кількість людей як у сесійній залі, так і в апараті Верховної ради. За останні кілька днів до 10 осіб захворіло”, – зазначив глава парламенту.

Разумков підкреслив, що Рада може продовжити роботу в комітетах, а їх засідання будуть проходити онлайн.

“Депутатські фракції та групи звернулися з пропозицією четвер і п’ятницю визначити комітетськими днями для того, щоб Верховна рада могла продовжувати свою роботу… Я сподіваюся, що сьогодні ми зможемо розглянути таку постанову на цьому пленарному засіданні”, – сказав спікер парламенту.

Перший заступник голови фінансового комітету Ярослав Железняк заявив, що за день 8 парламентаріїв захворіли на коронавірус.

“Сьогодні на нараді голів фракцій прийняли рішення скасувати пленарні засідання у четвер – п’ятницю і весь наступний пленарний тиждень. 20 жовтня засідання по бюджету”, – повідомив депутат.

Нагадаємо, в Україні новий антирекорд хворих на коронавірус за добу

Читайте також:

Україна стала гарячою точкою другої хвилі коронавірусу в Європі – Washington Post

Партії купують виборців за 250-300 грн заради перемоги – голова Нацполіції