Партії купують виборців за 250-300 грн заради перемоги – голова Нацполіції (відео)

1/5 всіх кримінальних проваджень – це підкуп. Продовжується та сама історія – продуктові набори з логотипами політичних партій, громадянам дають аванс 250-300 гривень, а на виборах просять зробити фото бюлетеня

П’ята частина всіх кримінальних проваджень, відкритих за фактом порушення виборчого процесу-2020 в Україні, стосується можливості підкупу виборців, заявив голова Нацполіції Ігор Клименко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

«Хочу повідомити свіжі дані: на даний час 123 кримінальних провадження вже відкрито Національною поліцією… Водночас хочу сказати про підкуп виборців, звичний вже для нашої держави. П’ята частина всіх кримінальних проваджень – це підкуп», – сказав голова Нацполіції.

«Продовжується та сама історія – це ті ж продуктові набори, з логотипами політичних партій. Стикаємось і з такою проблемою, що нашим громадянам за місяць пропонують проголосувати за когось, дають аванс, 250-300 гривень, а потім перед днем виборів кажуть, за кого проголосувати, і просять зробити фото бюлетеня», – наголосив Клименко .

Нагадаємо, Слуги народу визнали нездатність Зеленського забезпечити порядок на виборах – Бутусов

Читайте також:

Кандидат у мери Києва Борислав Береза підхопив COVID-19

На школярів очікують додаткові канікули під час місцевих виборів: Степанов

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі