Київський ТРЦ «Гулівер» протягом тижня світитиметься прайд-прапором на честь ПрайдМісяця2020 у Києві. Про це повідомляє сайт Хрещатик.News з посиланням на громадську організацію KyivPride у Фейсбуці.

«Щовечора з 5 по 11 жовтня о 18:30 та до 22:00 кожні 5 хвилин український Емпайр-Стейт-Білдінг протягом 20 секунд транслюватиме прайд-прапор разом зі слоганом КиївПрайд2020 «Бути різними добре разом», аби привернути увагу суспільства до теми видимості та прийняття ЛГБТ+», – йдеться в повідомленні.

В організації вважають, що прайд-прапор – це символ гордості та сміливості заявляти про свою орієнтацію. А акцію влаштовують для привертання уваги суспільства до теми сприйняття ЛГБТ.

«Акція підсвічування ТРЦ приурочена тижню, що завершиться Всесвітнім днем камінг-ауту – днем сміливості заявити про свою сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Прайд-прапор – символ гордості, сили голосу та прийняття людей такими, якими вони народилися. Сподіваємося, вид райдужного стягу ще раз нагадає киянам та киянкам: у любові немає меж».

Нагадаємо,  Папа Римський підтримав ЛГБТ-підлітків

Читайте також:

Сильний вітер та дощі увесь тиждень: потужний циклон приніс в Україну зміну погоди

Кадри з Зоряних війн: відео повітряного бою у Карабасі вражає