Monobank, Альфа-Банк та ПриватБанк вирішили розібратися, хто з них крутіший, повідомляє Хрещатик.News із посиланням на Телеграм-канал 24.

  • Битва 1. Відео №1: Розпочав “битву” Monobank, який опублікував відео, на якому каратист під логотипом Monobank кілька разів кидав на підлогу суперника з логотипом ПриватБанку:

 

  • Битва 2. Картинка №1: На це відео відреагував акаунт білоруської філії Альфа-банку, який зробив картинку-мем про те, що легко розправиться з обома конкурентами:

  • Битва 3. Картинка №2: Потім схаменулась українська філія Альфа-банку, публікуючи наступну картинку-мем:

  • Битва 4. Відео №2: Але ПриватБанк не лишився осторонь виклику і опублікував відео, де чоловік з хрестом перемагає і Альфа-Банк:

і Монобанк –

Поки банки чубалися, свої п’ять копійок вирішила вставити букмекерська контора Парі-Матч і опублікувала у Твіттері відео-відповідь з підписом “ого у вас там заруба”:

Нагадаємо, Сміх рятує від коронавірусу: попри карантин кияни не втрачають почуття гумору

Читайте також:

Щось пішло не так: на проспекті Перемоги намалювали велодоріжку, яка веде до стовпів

Популярні новини зараз

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів

ДБР розслідує майже 600 кримінальних справ щодо порушень лісгоспів

Відбудований дитсадок "Піноккіо" у Бородянці став повністю енергонезалежним

Охоронця 40-ї школи, який не пустив дітей в укриття під час тривоги, звільнено — депутат Київради Ємець

Показати ще

В київському метро запустили історичний банківський арт-потяг