На місцевих виборах 2020 в Україні зафіксовано унікальний випадок – члени однієї сім’ї балотуються від трьох різних політичних партій. Батько з синами беруть участь у виборах в Сумах до міськради, повідомляє Хрещатик.News із посиланням на сайт РБК-Україна.

Про політичні амбіції сім’ї Галаєв свідчить інформація на сайті ЦВК. Магомед Галаєв буде балотуватися від “Батьківщини”, його сини Расул та Рустам – від “Європейської солідарності” і “Слуги народу” відповідно.

 

Глава сім’ї Магомед-Шаріп Джамалович Галаєв був депутатом Сумської міськради 4 і 5 скликань, пробував свої сили й на виборах у 7-й. Згідно з даними громадського руху “Чесно”, ще у 2002 році він прийшов до органу місцевого самоврядування від “Партії мусульман України”, 2006 році вже від “Народного блоку Литвина”, а в 2015-му балотувався від “Батьківщини”.

Справу батька продовжив Расул Галаєв, який на виборах до міськради 7 скликання був обраний депутатом у 20215 році від “Блоку Петра Порошенка”. Зараз 34-річний політик і бізнесмен (є директором ТОВ “Центральний ринок р. Суми”) йде в міськраду від “ЄС”

Його старший брат Рустам теж представник бізнесу (директор ПО “Сумський виробничий комбінат”), однак політикою не займався. Зараз він балотується від “Слуги народу”.

Кровна драма

На такий “кровний” похід на вибори сумських депутатів з іронією відреагував журналіст Денис Казанський. Зокрема, у Facebook він пофантазував на тему можливих з’ясувань відносин або дебатів між кандидатами – членами сім’ї.

“Українські вибори смішніші за будь-яку комедію… Який епічний серіал можна було б зняти за мотивами цієї драми!

– Ти працюєш на шоколадного баригу!

– На свою зелену шмарклю подивися!

– Зроблю вас разом!”, – йдеться у публікації.

В мережі ця історія викликала масу “варіацій на тему”. При цьому деякі користувачі інтернету висловлюють припущення, що сімейних похід від трьох різних партій задуманий з метою збільшити шанси на проходження представника сім’ї до міськради Сум.

Популярні новини зараз

На Подолі в Києві горять склади — киянам радять зачинити вікна та відмовитись від прогулянок

Відома психоаналітик та дружина військовослужбовця 47-ї бригади ЗСУ Федора Кубасова прагне залишити його без помешкання

Журналісти дослідили проєкт Бюджету Києва на 2024 — більше 1 млрд на владу, в 10 разів менше - на дітей

У Броварах зріжуть 13 каштанів та кущів задля нових шляхів до McDonald’s

Показати ще

 

Нагадаємо, Скільки коштує стати депутатом на місцевих виборах 2020 в Україні

Читайте також:

Зеленський назвав всі п`ять запитань загальнонаціонального опитування 25 жовтня (відео)

Клони атакують виборців і загрожують зруйнувати виборчу кампанію 2020