У вересні на Солом’янці відкриють сучасну залу для занять дзюдо

У Солом’янському районі завершують облаштування нової спортивної зали для дзюдо, і у вересні вона вже прийме перших маленьких спортсменів.

Про це повідомляє Хрещатик.News з посиланням на фб-сторінку депутата Київради Андрія Андрєєва.

Як раніше вже розповідав Хрещатик.News, сучасну залу облаштовують на місці старого занедбаного приміщення в Інституті модернізації освіти МОН за адресою Василя Липківського, 36. Під час карантину роботи були призупинені. Проте тепер можна сподіватися, що вже у вересні тут проведуть своє перше тренування маленькі дзюдоїсти, за підтримки чемпіона світу з дзюдо Георгія Зантараї.

Фото: Андрій Андрєєв

“На жаль, у зв’язку з карантинними заходами ми змушені були трохи збавити інтенсивність і темпи ремонту, однак зараз можемо впевнено заявити, що всі роботи перейшли на завершальний етап.  Зокрема вже влаштовано нову підлогу та закінчено роботи з вирівнювання та штукатурки стін”, – зазначає депутат, який вважає своєю пріоритетною задачею оновлення спортивної інфраструктури Києва.

Фото: Андрій Андрєєв і чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантара

Нагадаємо, раніше в Солом’янському районі за підтримки Андрія Андрєєва були створені боксерський зал «Чемпіон», зал для занять тхеквондо та три футбольних поля у Солом’янському районі.

Долучайтесь до нашого телеграм каналу – читайте актуальні новини Києва!

Читайте також:

У Солом’янському районі в цьому році оновлять понад сто садків та шкіл (перелік)

На Солом’янці комунальники замінюють вікна в старих будинках

Коментуйте:
Новини по темі