Сьогодні, 13 вересня, відкрили сквер “Дубовий гай” за який громада Солом’янського району боролася 12 років.
Про це розповів на своїй сторінці в Фейсбуці депутат Київради Андрій Андрєєв, повідомляє Хрещатик.News
![](https://khreschatyk.news/crops/51b06e/620x0/1/0/2023/06/21/sIyrjZ7Np776GUZ54NDbaL6lsFh9RSl9.jpg)
Сквер отримав свою назву через вікові дуби, які тут ростуть. Мешканці району стверджують, що вік їх сягає більше 300 років! Серед дерев-велетнів – відомий містянам дуб Фролкіна.
![](https://khreschatyk.news/crops/7bdcfb/620x0/1/0/2023/06/21/uwOzD24nm0noeh5OAzAtNEpcEqLboQMm.jpg)
“В 2015 році ми надали цій території статус скверу, щоб вберегти цей зелений оазис від забудови, а вже в поточному році нам вдалося домогтися виділення коштів на благоустрій скверу!”, – розповідає депутат.
![](https://khreschatyk.news/crops/4bf25e/620x0/1/0/2023/06/21/1uO0bTKdIAYY4aPSokW7eWqTJfohs1iR.jpg)
За словами Андрія Андрєєва, з нагоди відкриття скверу влаштували для дітей та мешканців невелику святкову програму з цікавими майстер-класами та квестами.
![](https://khreschatyk.news/crops/4685b2/620x0/1/0/2023/06/21/NKsiXzlZGt37KoWajwHEcFMK249IikD0.jpg)
“Традиційно встановили в новоствореному сквері пункт обміну книгами, де я розмістив декілька своїх улюблених книг українських письменників, серед яких Василь Шкляр, Юрій Горліс-Горський та багато інших!” – зазначає депутат.
![](https://khreschatyk.news/crops/0a84f4/620x0/1/0/2023/06/21/CVDtJlnVHJDB7rMfRmYjKOeqFH3EUFXM.jpg)
Нагадаємо, Андрій Андрєєв балотуватиметься до Київради від партії Ігоря Смешка Сила і честь.
Читайте також:
Андрій Андрєєв: ми почали відновлювати спортивну інфраструктуру Солом’янського району
В щойно відкритій залі для дзюдо на Солом’янці відбувся чемпіонат: Андрій Андрєєв
Депутат Київради Андрій Андрєєв показав оновлений баскетбольний майданчик