Заступниця голови КМДА Марина Хонда розповіла, що проєкт реалізовано в рамках спільної між КМДА та Фондом народонаселення ООН програми побудови системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу КМДА.

Створена кімната має стати тимчасовим прихистком для людини, яка постраждала від насильства в родині.

«У жовтні минулого року Київ підписав договір із Фондом народонаселення ООН в частині підтримки жінок, дітей та чоловіків, які зазнали гендерно зумовленого насильства. Дуже добре, що ця тема стала відкритою, і про неї почали говорити. Коли ми почали займатися цим процесом, то зрозуміли, що найбільша проблема, яка в нас є, – це коли жінка, часто разом із дитиною, тікає від кривдника, опиняється просто на вулиці, а соціальної послуги, яка мала б надаватися, немає. Для цього, власне, і було створено цю кризову кімнату, яка має стати тимчасовим прихистком для постраждалих від насильства. За час, який постраждалі будуть тут перебувати, вони отримають увесь спектр необхідної допомоги: психологічної, юридичної. Також, у кімнаті кризового реагування забезпечують харчуванням та засобами особистої гігієни», – зазначила Марина Хонда.

За словами Марини Хонди, відкриття «кризової кімнати» є одним із етапів формування повноцінної системи протидії насильству.

В Києві вже працює цілодобова Служба «Телефон довіри» (044 272-15-00 – з мобільного та 15-00 зі стаціонарного), яка надає психологічну підтримку для постраждалих від домашнього насильства.

В пресслужбі зазначили, що адреса кімнати кризового реагування не розголошується з намірів безпеки постраждалих від насильства.

Зазначається, що у «кризових кімнатах» працюватиме 4 соціальні працівники, які перебуватимуть там подобово, відповідно до затверджених графіків. Це дасть можливість поселяти постраждалих осіб у будь-який час доби.

Одночасно перебувати у кімнаті кризового реагування можуть 4 дорослих та двоє дітей. Після закінчення граничного строку перебування у «кризовій кімнаті» постраждалу особу можуть влаштувати до притулку чи інших спеціалізованих служб, які надають соціальні послуги постраждалим особам.

Нагадаємо, в Києві вперше винесли вирок за домашнє насильство

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Чоловіки-кияни стали частіше звертатись про допомогу до психологів

Коронавірус: київські психологи надаватимуть онлайн-підтримку усім бажаючим

Популярні новини зараз

На Київщині внаслідок падіння уламків БпЛА пошкоджено дитсадок, адмінбудівлі, магазини - КОВА

Падіння уламків БпЛА в Дніпровському районі не підтвердилось — КМВА

На Київщині викрили невролога та травматолога, які за $12 тис. готували "фіктивну" інвалідність для ухилянтів

До 1000-го дня повномасштабного вторгнення рф під Радою провели акцію-нагадування щодо полонених

Показати ще