На проспекті Леся Курбаса чоловік у нетверезому стані посадив за кермо 8-річного хлопчика. Виявилось, що зловмисник є дядьком дитини. Коли ситуацію почали знімати, нетверезий чоловік швидко сам сів за кермо. Його оштрафували поліцейські на понад 20 тисяч. Ніхто не постраждав.

Про це, як пише “24 канал”, посилаючист на dtp.kiev.ua, розповів очевидець, який знімав усе на камеру, 29 серпня. Чоловік розповів, що хлопчикові приблизно 8 років. У поліції ще не підтвердили цю інформацію.

Очевидець їхав у тому ж напрямку, що авто Daewoo Lanos, яким кермував хлопчик. Коли чоловік помітив дитину за кермом, то намагався “зрівнятися” з автомобілем, щоб зняти це на відео. Очевидцю це вдалося.

Біля школяра сидів його дядько, який був п’яний. Коли зловмисник побачив, що його знімають, то одразу зупинив авто і пересів на місце водія. Потім він намагався втекти, однак очевидець їхав за ним і попередньо вже зателефонував у поліцію.

Lanos зупинили поліцейські на проспекті Відрадному. У крові зловмисника правоохоронці виявили 1,37 проміле алкоголю.

На чоловіка склали адміністративний протокол за кермування в нетверезому стані та постанову через кермування без посвідчення водія.

Чоловік мав сплатити штраф у розмірі 20 400 гривень.

На щастя, ні водій, ні хлопчик не постраждали.