У Білорусі студенти влаштували сидячі страйки (фото, відео)

Ви хочете, щоб прокуратура прийшла? – до студентів університету вийшов перший проректор, він наказав студентам піти з ганку і перестати записувати відео

30 вересня студенти багатьох білоруських вузів проводять сидячі страйки в знак солідарності з затриманими студентами, що виступили проти режиму Олександра Лукашенка, повідомляє Хрещатик.News із посиланням на сайт tut.by і Телеграм-канал TUT.BY.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Студенти зібралися на сидячу акцію протесту біля Білоруського державного університету фізичної культури (БДУФК) та Білоруської державної академії мистецтв (БДАМ).

Студенти Білоруського державного університету культури і мистецтв (БДУКМ) проводять сидячу акцію протесту біля входу в головний корпус.

Незважаючи на ремонт ґанку, студенти Білоруського державного університету (БДУ) все ж вийшли на сидячу акцію протесту.

Також проходять сидячі акції біля Мінського державного лінгвістичного університету (МДЛУ) та Міжнародного державного екологічного інстиутут ім. Сахарова.

Біля МДЛУ студенти почали співати і скандувати “Живе Білорусь!”.

В одному з корпусів Білоруського державного медичного університету (БДМУ) теж проходить сидяча акція протесту студентів.

На територію Білоруського державного економічного університету (БДЕУ), де проходить акція студентів, заїхав синій мікроавтобус. У таких часто їздять невідомі в балаклавах.

До студентів Білоруського національного технічного університету у Мінську вийшов перший проректор БНТУ Георгій Вершина, він наказав студентам піти з ганку і перестати записувати відео:

«Ви хочете, щоб прокуратура прийшла?»

Нагадаємо, У Білорусі почалися протести через таємну інавгурацію Лукашенка

Читайте також:

Мінськ наповнили силовиками: Лукашенко офіційно вступив на посаду президента на таємній інавгурації

Повстання Білорусі – погляд з Києва: як і за що голосували білоруси в нашій столиці

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі