За півроку роботи інспекторів з паркування зі столичних вулиць було евакуйовано понад 3 тисячі транспортних засобів, розташування яких суттєво перешкоджало дорожньому руху або створювало загрозу безпеці руху. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Звільняти столичні вулиці від автівок, припаркованих у заборонених місцях місто спільно із Патрульною поліцією почало у липні минулого року. У листопаді інспектори з паркування почали здійснювати самостійне затримання транспортних засобів», – сказав Микола Поворозник.

Він зазначив, що автомобілі порушників переміщують на спеціальні майданчики чи стоянки Головного управління Національної поліції в місті Києві. Після сплати відповідного штрафу власник автівки може її повернути.

Як повідомив Поворозник, у період із 2 липня 2019 року до 12 січня 2020 року інспектори з паркування наклали 6 916 адміністративних стягнень у вигляді штрафу на суму 2 млн 925 тис. 930 грн.

«За несплачену послугу на паркувальних майданчиках водії мусять сплачувати штраф у 20-кратному розмірі від вартості однієї години паркування. При цьому, якщо водій сплатить штраф у 10-денний термін, йому надається знижка у 50%. Так, станом на кінець 2019 року штраф зі знижкою сплачено у 21% випадків, на суму понад півмільйона гривень», – прокоментував Микола Поворозник.

Нагадаємо, З`явилось відео, як нові евакуатори за 2 хвилини наводять лад з паркуванням авто в столиці

Читайте також:

На дорогах Києва з`явились нові евакуатори, закуплені мерією (відео)

Неправильно припарковані авто відтепер евакуюють паркувальники