Про це пише бригада тактичної авіації Василькова.

Серед бійців, пам'ять яких увіковічнили у Василькові, — відважні військовослужбовці авіаційних підрозділів повітряного командування "Центр". Від 24 лютого 2022 року вони поклали на свої плечі чи не найважчий тягар — захист неба України.

Їхня звитяга безцінна. Про неї має пам'ятати кожен. Адже хлопці житимуть в наших думках і серцях, доки ми згадуватимемо їхній подвиг!

На алеї Героїв також розмістили світлини загиблих бійців 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади. Вони загинули 26 лютого 2022 року під час оборони Василькова.

Подвиг закарпатських штурмовиків планують увіковічнити ще й меморіальною дошкою.

Читайте також: У небо замість сина — командувач Повітряних сил дав зворушливу обіцянку мамі "Джуса"

На місці загибелі, а саме на вулиці Декабристів, плануємо відкрити меморіальну дошку цим хлопцям, нашим мужнім Захисникам. Увіковічнити їхню пам'ять саме на території нашої громади — наш святий обов'язок!

Популярні новини зараз

У Києві відкрили провадження проти інспектора благоустрою, який побив матір військових

Міська влада Києва вимагає відновлення садиби в первісному вигляді та притягнення до відповідальності тих, хто допустив її знищення

Перший в Україні будинок за допомогою 3D-принтера побудували в Ірпені для родини загиблого військового

На Київщині у ставку втопилася молода жінка — у неї лишилось троє дітей

Показати ще

Раніше Хрещатик писав про те, що кияни вшановують пам'ять загиблого пілота "Джуса", який захищав небо столиці — створили меморіал біля муралу "Привида Києва"