Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі відмовився від пропозиції київського мера Віталія Кличка йти на вибори до Верховної Ради в списках його політичної партії “Удар”.

В оточенні Кличка відмову Саакашвілі від співпраці коментують в жартівливому ключі, заявляючи, що всерйоз плани залучити до співпраці колишнього грузинського лідера в партії з самого початку не розглядалися.

Сам Кличко написав у Facebook великий коментар з приводу відмови Саакашвілі і додав, що політичних планів змінювати не має наміру.

“Читаю новини в ФБ про наш союз із Саакашвілі. Без емоцій: Я свій жест зробив. Щиро і в продовження дружби та історії відносин. Запропонував в складній ситуації підставити плече, навіть попри те, що багато моїх прихильників неоднозначно сприйняли цю ідею. Так, коментарі в ФБ – різні, але, вибачте, не вони і раніше визначали моє ставлення до людей і мої дії щодо них. Є слова, а є вчинки. Я політично планів не змінюю”, – написав він.

4 червня київський міський голова Віталій Кличко запропонував екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі місце в своїй партії “УДАР” на позачергових виборах в Раду, які заплановані 21 липня.