З моменту початку повномасштабної військової агресії Росії проти України окупанти втратили приблизно 90 тисяч людей убитими.

Про це повідомляє американське видання Newsweek, на яке посилається “Главред”.

Як кажуть експерти, Росія за неповний рік війни як мінімум в два рази перевищують кількість американських військовослужбовців, які загинули за десятиліття В’єтнамської війни.

У листопаді нинішнього року американський генерал Марк Міллі, голова Об’єднаного комітету начальників штабів США, заявляв − близько 100 тисяч російських окупантів були вбиті або поранені. А аналітики Інституту вивчення війни (ISW) повідомляли − Росія втрачає близько 100 своїх терористів на день у битві за Бахмут.

“Що стосується кількості смертей з російської точки зору, то одне порівняння – це вплив війни у В’єтнамі на Сполучені Штати. У цьому конфлікті загинуло трохи більше 58 тисяч військовослужбовців США, більшість з яких відбулося протягом приблизно десяти років. Для тих з нас, хто досить старий, щоб пам’ятати це, ця війна зробила істотний вплив на суспільство”, – заявив професор статистики Технологічного інституту штату Вірджинія Рональд Фрікер.

Також вчений додав, що розв’язана війна проти України буде негативно впливати на РФ протягом десятиліть.