Російські війська продовжують хаотично обстрілювати Бєлгородську область рф. Через загрозу для цивільного населення, Україна запропонувала для мешканців регіону гуманітарні коридори.

“Путінські військові продовжують хаотичний обстріл Бєлгородщини. Намагаючись хоч якось завдати удару по наших силах, ворог вогнем заливає населені пункти, не зважаючи на цивільні втрати”, – повідомляє легіон “Свобода россии”, на якій посилається «Информационное сопротивление».

Сьогодні ворог вдарив артилерією по населених пунктах Шебекіне, Нова Таволжанка, Муром та інших.

Також для проведення інформаційних операцій росіяни перекинули до регіону підрозділ “Ахмат”. Ймовірно найближчим часом кадирівські “актори”, у звичній для них манері, поділяться постановочними відео.

“З огляду на загрозу для цивільного населення, ми погодили з українським командуванням відкрити гуманітарні коридори для бєлгородців, які потерпають від обстрілів армії режиму. Тож усіх кому необхідна допомога за добровільною згодою можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб”, – пишуть російські добровольці.

Для евакуації необхідно підійти до представників легіону “Свобода россии” або ж “Російського добровольчого корпусу” (РДК) з проханням про притулок.