Представники легального малого бізнесу Києва об’єдналися заради протидії свавіллю мера Віталія Кличка і депутата міської ради від УДАРу Дмитра Білоцерковця, а також закликали депутатів Київради не підтримувати ініціативу Кличка, яка знищить їх бізнес.

Про це пише “КиевВласть”, посилаючись на повідомлення голови “Київського міського комітету порятунку бізнесу” Тетяни Петренко у групі “Малий бізнес Києва” на Facebook.

“Представники легального малого бізнесу Києва об’єдналися, щоб протидіяти свавіллю міського голови Віталія Кличко та депутата міськради від УДАРу Дмитра Білоцерковця. Підприємці хочуть зберегти справу свого життя, яку представники міської влади планують знищити прийняттям двох відповідних рішень щодо правил подальшого функціонування тимчасових споруд”, – написала Тетяна Петренко.

Вона зауважила, що ці правила ускладнять процес отримання необхідних документів для ведення підприємницької діяльності.

“Після прийняття цих документів підконтрольні меру Кличку комунальники зможуть фактично без будь-яких пояснень і компенсацій зносити абсолютно законні точки малого бізнесу. До цього ж новими правилами буде ускладнено процес отримання необхідних документів для ведення підприємницької діяльності. Фактично за умови ухвалення цієї ініціативи Віталій Кличко та Дмитро Білоцерковець будуть самі вирішувати, хто може працювати в Києві, а хто – ні,” – відмітила Тетяна Петренко.

Вона наголосила, що ініціатива Віталія Кличка знищить легальний малий бізнес столиці і попросила допомоги депутатів.

“В планах мера – залишити лише незаконні МАФи, які за можливість працювати платять “відкати”. А замість знищеного легального малого бізнесу, який сплачує податки, – поставити свої власні МАФи, які будуть приносити прибуток до кишень Кличка та Білоцерковця. Тому малі підприємці, які працюють законно, закликають депутатів Київської міської ради – не підтримувати ініціативу Віталія Кличка, яка знищить легальний малий бізнес столиці. Депутати, ми вас обирали – тепер час вам захистити нас та не залишити без засобів до існування”, – підсумувала Тетяна Петренко і оприлюднила відповідне відео-звернення малих підприємців до депутатів Київради.