Джерело: телеграм-канал начальника КМВА Тимура Ткаченка.

Було проведено велику зустріч щодо налагодження взаємодії між столичною військовою адміністрацією, благодійними фондами, волонтерами й громадськими організаціями, які з початку повномасштабного вторгнення активно допомагають з ліквідацією наслідків після ворожих прильотів в Києві.

Багато говорили про виклики. Про проблеми. Так, вони є. Та найважливіше — рішення про те, як діяти спільно. Ми прагнемо побудувати довіру між громадським сектором і державними структурами. Цей розрив треба не просто визнати, а разом долати. Окрім цього, шукаємо шляхи рішення, аби ця взаємодія була оперативною та без зайвої бюрократії. Люди, які втратили житло внаслідок російської атаки, не повинні довго чекати допомоги.

Окрім того начальник КМВА завуважив, що на зустрічі були присутні також і начальник райадміністрацій, аби "разом розібратися, що турбує, і знайти шлях до вирішення", адже на його думку, "діалог дуже важливий і кожен має бути почутим".

Дякую всім, хто вже активно долучився до підтримки міста, до допомоги постраждалим киянам — і під час прильотів, і щодня, коли не чути сирен, але робота не припиняється. За цей час нам вдалося налагодити співпрацю з кількома десятками обʼєднань. Сьогодні я хотів би підтвердити цим людям, що ми повністю розуміємо важливість вашої підтримки.

Також Ткаченко зауважив, що визначив координатора між КМВА та громадськими, волонтерськими та благодійними організаціями.

Після атаки столиці наприкінці квітня ми почали працювати над створенням алгоритму дій після обстрілів, який включатиме порядок внутрішньої комунікації усіх сторін процесу. Зовсім скоро зможемо поділитись нашими спільними напрацюваннями.

Популярні новини зараз

Рано вранці у Києві застрелили чоловіка прямо у авто посеред вулиці — поліція шукає стрільця

На будмайданчику ЖК Illinsky House травмувався працівник, поліція відкрила провадження - СтопКор

На Оболоні збудують нове укриття за суму близьку до ₴46,2 млн

Жінка в одному з підвалів Києва відшукала змію у відрі, однак рятувальники, що приїхали на місце дуже здивувались знахідці

Показати ще

Далі повідомив про те, що буде створено координаційний штаб, який матиме певні задачі та особливості.

Починаємо створення координаційного штабу з чіткими алгоритмами, задачами, повноваженнями і розподілом обовʼязків. Запровадимо єдиний алгоритм реагування по районах. Вони будуть погоджені з ДСНС, РДА та службами. Візьмемо кращу практику і маштабуємо.

Фото 1 из 3.
Фото 2 из 3.
Фото 3 из 3.

У підсумку, Ткаченко зазначив, що вірить у те, що дуже скоро будуть спільні проєкти, про які можна буде розповісти киянам, адже всі працюють для людей та для Києва.