Вони повідомили знайомому про наявність зв’язків із керівництвом Національної академії аграрних наук України і пропонували за 500 тис. доларів США допомогти призначити потрібну людину на посаду директора одного з державних підприємств на Волині.
Про це повідомив Офіс Генпрокурора.
На балансі цього підприємства перебувають земельні ділянки понад 2 тис. га, які можуть використовуватися у комерційних цілях, тож організатори обіцяли швидке повернення вкладених коштів.
Під час передачі грошей обох підозрюваних затримали відповідно до ст. 208 КПК України. Їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 3 млн грн.
Раніше в поліції повідомили, що фігурантам оголошено про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 190 КК України, вони перебувають під вартою. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.