Про це Ткаченко повідомив у Телеграмі.

Під час наради обговорили поточний стан справ та визначили подальші кроки. Керівники РДА представили звіти про свою роботу у 2024 році.

“Зі свого боку окреслив ключові напрями діяльності Київської міської військової адміністрації на 2025. Особливу увагу зосередили на розробці алгоритму дій для ліквідації наслідків ворожих ударів. Це питання вимагає пріоритетного підходу, адже такі дії повинні базуватися на чітко визначеному та ефективному механізмі”, - акцентував Ткаченко.

За його словами, питання облаштування укриттів залишається одним із ключових напрямів. Досвід країн-партнерів показує, що така інфраструктура є важливою навіть після завершення воєнних дій.

“Зараз частка інклюзивних захисних споруд у Києві є критично низькою. Маємо змінити цю ситуацію на краще якнайшвидше”, - підкреслив начальник КМВА.

Як зауважив Ткаченко, на третьому році війни жителі Києва досі не отримують оперативного зворотного зв’язку про стан укриттів. Очільник військової адміністрації дав доручення керівникам районів долучитися до розробки такого чат-бота на базі застосунку “Київ Цифровий”.

Також на нараді обговорили важливе питання енергетичної стійкості та забезпечення населення достатньою кількістю пунктів незламності.

“Зараз ми проходимо зиму і повинні бути готовими до будь-яких викликів, наші сусіди, на жаль, можуть завдати удару будь-якої миті. Очільники відзвітували щодо забезпечення альтернативними джерелами електроенергії та озвучили потреби”, - зазначив Ткаченко.