У Києві у неділю, 23 червня, відбулася чергова акція у підтримку військовополонених. Родичі бійців, які перебувають у російському полоні, зібралися біля парку "Перемога".
Про це з місця події повідомляє кореспондентка Суспільного.

До учасників приєдналися кияни, колишні полонені, охочі підтримати бранців. В руках мітингарі тримали фото захисників, плакати та прапори. Попри зливу люди не розходились. Також проїхала автоколона, яка сигналізувала в підтримку учасників акції.

На пікет прийшла Ірина Оленченко — мама військовополоненого.

"Мій син захищав нас в Маріуполі, вийшов 16 травня (2022 року - ред.) за наказом Головнокомандувача. Про нього розповідали хлопці, які виходили з полону. Ми дуже чекаємо", — розповіла жінка.

Постійно на такі акції приходить Людмила. Жінка вже 20 місяців чекає свого чоловіка, про якого немає жодної інформації.

"Він був призваний ще в 2014 році, потім демобілізувався. З перших днів війни (повномасштабного вторгнення РФ - ред.) пішов на фронт. Захищав Київську область, потім був в Донецькій і зник безвісти. Ми дуже надіємося, що він в полоні, і до нас повернеться", — сказала Людмила.

"Дуже хочеться, щоб всі полонені були якомога швидше на нашій рідній землі. Я дуже сподіваюсь, що ці акції допомагають. Хоч це як капля в морі, але все, що ми можемо зробити, робимо", — сказала ще одна учасниця акції в підтримку військовополонених Поліна.

Родичі полонених військових щотижня збираються на пікети у Києві та інших містах України.

Також Хрещатик писав: Раніше приходило 50-300 осіб, зараз понад 1500 — у столиці пройшла акція на підтримку військовополонених

Популярні новини зараз

Не можу розповісти всі подробиці — російський пілот прокоментував удар по дитлікарні "Охматдит"

В столичних ЦНАПах спостерігається ажіотаж в зв'язку із завершенням терміну необхідності оновити дані

У Дніпровському районі врятували 87-річну бабусю, що впала і не могла самостійно підвестись

Журналісти показали, як виглядала "Лук’янівська" у Києві після масованої ракетної атаки

Показати ще