За результатами тендеру визначено ймовірного виконавця робіт, з підрядником готують підписання угоди вартістю 7,1 млн гривень. Влітку минулого року музей вже двічі замовляв реставраційні роботи, але один з договорів розірвали на підставі висновку Держаудитслужби.

Про це йдеться в повідомленнях у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Зазначається, що за результатами аукціону 20 червня цього року з поміж двох учасників визначили підрядника з реставрації будівлі Національного музею “Київська картинна галерея” по вул. Терещенківська, 9 , пропозиція якого виявилась більш економічно вигідною.

ТОВ БРФ Відродження (#40722813) береться виконати реставраційні роботи будівлі музею за 7 млн 137 тис.150 гривень, що на понад 1 млн менше очікуваної вартості закупівлі (8 млн 142 тис.385 грн). Триває кваліфікація переможця, у разі підписання договору, підрядник має виконати роботи до 1 грудня 2024 року.

Читайте також: Національний музей “Київська картинна галерея” планує витратити ще понад 10 млн гривень на реставрацію своєї будівлі

Нагадаємо, у липні 2023 року музейники також замовляли роботи та було укладено договір з тим же підрядником, ТОВ БРФ Відродження. За реставрацію будівлі музею “Київська картинна галерея” мали сплатити 9 млн 199 тис. 445,45 гривень, але угоду розірвали на підставі висновку Держаудитслужби.

Раніше у серпні минулого року музей на аукціоні визначився з виконавцем робіт , зокрема, з ремонту вікон, дверей, світильних ліхтарів, а також відновлення оздоблення приміщення бібліотеки. На тендері також перемогла пропозиця ТОВ БРФ Відродження, сума угоди склала 8 млн 449 тис. 524 гривні